Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok valami otthoni...

Mondanátok valami otthoni netes munkát kismamáknak?

Figyelt kérdés
Én olyanra gondolnék, ahol nem kell előre befizetni egy rakás pénzt és amivel még keresni is lehet. Nem akarok én százezreket keresni csak egy kis plusz jól jönne...
2011. febr. 2. 19:21
1 2
 11/14 agicababa válasza:
0%
Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz, vagy kis mama vagy és jól jönne egy kis pénz? Akkor neked erre a munkára van szükséged. Nincs szükséged semmi kezdői tőkére. Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internet elérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre?, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: netesmelohoz@gmail.com. Tárgy: Pénzkeresés a neten 1.
2011. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

agicababa:

Ez kamu!Hiába küldtem el az első mail után,amit kértek,azóta se válaszoltak rá!

2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is így jártam....
2011. júl. 2. 09:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Én tudok ilyet. Sajnálom, hogy nem kezdtem bele előbb. Túl szépnek tűnt ahhoz, hogy igaz legyen.

Itt nem lehet ilyesmit reklámozni, de priviben nagyon szívesen megírom miről van szó

2012. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!