Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú? Voltál már...

Állásinterjú? Voltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma késő délután megcsörrent a telefonom. Egy férfi hívott fel, hogy egy internetes állásportálon találta meg az önéletrajzomat, és hogy szeretne velem beszélgetni,ha még állást keresek. Sajnos nem értettem sem a cég nevét, sem az övét.

Na most nekem az a furcsa, hogy egy kávéházba beszéltünk meg találkozót. Miért nem a céghez hív be? Miért egy ilyen kötetlenebb jellegű beszélgetésre hív? Volt már valamelyikőtök ilyen helyzetben?

Attól tartok, hogy valami idióta, házalós, értékesítős munkát akar majd rám tukmálni.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig olyasmi lesz amire gondolsz :) Én is voltam ilyen interjun. Meghivattam magam egy üdítőre :D
2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh,köszi a választ! És ha szabad érdeklődnöm, milyen szöveggel ráztad le az illetőt? :)(jobb előre készülni)
2011. máj. 30. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én sokszor voltam interjúkon valami külső helyen programozóként, tehát ilyen is van.


ha értékesítői melót akar rádverni, akkor ne keresgélj technikákat a lerázására. mond meg neki, hogy te nem ilyen jellegű munkát keresel, és sajnálod. meg fogja érteni, ha nem, akkor elmondod újra, ha akkor se érti meg, akkor felállsz és elköszönsz.

2011. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,talán ez a legtisztább megoldás. Köszönöm.
2011. máj. 30. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak annyit tudok ajánlani neked, ha valamit nem értesz, akkor ne szégyeld megkérdezni akár 3x is.


Később még sok hazsnát veszed ennek!

2011. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell semmilyen szöveg, mi vagy te valami agymosott?


Telefonon írsz egy smst vagy közlöd, ha felhívnak, hogy nem érdekel az ajánlata ennyi, ha ez minden amit ajánlani tud.

2011. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!