Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ebben az anyagi...

Mit tennétek ebben az anyagi helyzetben?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha albérletben élnétek, és elvesztenétek a jólfizető állásotokat, és helyette csak olyat kapnátok ami az albérletre éppen hogy elég?


Se normálisat enni, se tanulni, sőt még telefonszámlákat is alig tudnátok fizetni a fizetésetekből?


Plusz bónusz az egészben, hogy a párom egyetemi tanulmányait is eddig én finanszíroztam, de így már ez sem lehetséges párom nem tud elmenni dolgozni egészségi állapota miatt (hosszú történet) Családra barátokra nem számíthatunk mert gyakorlatilag nincsenek.

És nemsokára itt az új tanév + ugye a tél is.

A pénz eddig is éppenhogy elég volt, tartalék semmi, de most hogy a fizetésem gyakorlatilaga felére visszaesett totális anyagi csőd pár hónapon belül.



Elvállalnátok erotikus férfimunkát, filmezést stb?



27/F


2011. jún. 10. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi ne vigyen téged ilyen munkára!

Inkább vállalj másodállást, vagy emellett keress jól fizetőbbet. Ha a barátnőd megtudja milyen mellékmukát csinálnál lehet őt is elveszítenéd nem csak az állásod..

2011. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán vannak másodállások amivel kompenzálni tudnám a dolgokat..


ok leírom számokban


Eddig 160-175 ezer nettoba kerestem egy kis okossággal a melóhelyemen ebből tudtam támogatni párom tanulmányait és étkezését is, jelenlegi melóhelyemen a fizetés 75-80 ezer netto.


Az én lakbérem 65 netto minden hónapban, plusz 15 a telefon és az internet együtt.

Ösz visz még 60-70 ezer ft tartalékom van de ha az is elfogy akkor beköszönt a kőkorszak.


Bisztosra kellene mennem anyagiak terén a másodállás meg nem igazán férne bele mert ez a munka kb 10 órát vesz el egy napomból utazással mindennel együtt.

2011. jún. 10. 18:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Keresnék jól fizetőbb munkát is csak nem sok időm van már rá (fogy a pénz) továbbá nem jeleznek szinte sehonann sem vissza, vagy ha vissza is jeleznek képtelenség időpontot egyeztetni a 3 műszakos munkarendem miatt...
2011. jún. 10. 18:17
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy leveszíteném e.


Talán igen talán nem, de ezzel meg tudnám oldani az anyagi problémákat pár alkalommal.

Vagy ha külföldre megyek akkor 1-2 heti melóval.

2011. jún. 10. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 2 éve pont ilyen helyzetben vagyok, de erotikus munkát semmi pénzért se vállalnék. Inkább azt a 15 ezer telefont kéne lefaragni. Nekem az egy évre elég kb.
2011. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom lefaragni sajnos, februárban írtam alá 2 év hűséget a netre is meg a telefonra is...
2011. jún. 10. 18:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Cuccaimat is árulom, meg a bőrkanapét is, de a kutyának sem kell pedig nem adom drágán őket.
2011. jún. 10. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van legalább két szobánk, én feladnék egy hirdetést, hogy lakótársat keresünk. Mindjárt lecsökkenne az albérlet díja és a rezsi.
2011. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
párod nem tudna diákhitelt felvenni?
2011. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már felvette, de nem elég még a megélhetésre is.
2011. jún. 10. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!