Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pénzügyi-számviteli...

Egy pénzügyi-számviteli ügyintéző kb. mennyit kereshet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

90-200 között

helytől,cégtől,melótól függően

2011. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

94.000-120.000 de bruttóba, ez cselédmunka nagyobb feladatokat nem bíznak rád, hiába tudod megcsinálni.


Én nem ajánlom, nem becsülnek meg, némelyik pincérnő többet keres, pedig neki nincs akkora felelőssége...

2011. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy azért kérdezem mert majd 8.os leszek és gondolkodni kell a középiskolán és megnéztem ha elvégzem milyen szakmát ad am mit tudtok ajánlani h milyen iskolába menjek ami jó szakmát ad?Város Békéscsaba
2011. jún. 14. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki számviteli ügyintéző felsőfokú szakképzést (tehát nem az OKJ-sat) végez el, akkor munka mellett van lehetőség továbblépni.


Ha szakmára vágysz, akkor villanyszerelő. Egy ember két heti fizetését le tudja gombolni valami elromlott vezeték javításáért, Ausztriában pedig kész aranybánya, ha még németül is tudsz.

2011. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

a számviteli ügyintéző középfokú képzés, és okj-t ad. Ha netán a számviteli szakügyintézőre gondoltál az is csak okj-t ad hiszen hiába felsőfokú szakképzés, az nem ad diplomát, ugyh eléggé roszul gondolod. És mind a kettővel a későbbiekben tud az ember továbblépni...iskola ügyben


Viszont az elhelyezkedés nehéz, a pályakezdőket nem látják szívessen, a későbbiekben is necces.


Ha el is akarsz helyezkedni és nem csak egy papírt akarsz a szekrénybe akkor tényleg pld a villanyszerelő jó lehetőség, de az asztalost is most felkapták. De ami biztos elhelyezkedés az az egézségügy ugyanis magyarországon tömegessen mennek el a dolgozók, ugyh az országba van hely egézségügyiseknek, de külföldön is szívessen látják őket, viszont a bér magyarországon alacsony, de külföldön jó. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de mit szeretnél?

A gimit érdemes megpróbálni ha jól tanulsz.


a pénzügyi számviteli ügyintézőt, tanárt az informatikust, logisztikust nem ajánlom, mert ezekben nem lehet elhelyezkedni. Amit netről lehet találni fizetések azok pedig kamuk egytől egyig, mert csak a minimálbért kapják, esetleg egy kicsit többet

2011. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy szóval se mondtam azt, hogy diplomás képzés. Mégis több, mint a sima OKJ.
2011. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti!!Milyen szakirányt/középiskolát tudnál ajánlani?Békéscsabán?Gimibe nem hiszem hogy megyek mert csak egy érettségit ad mást nem.Vagy nem tudom hogy van.
2011. jún. 15. 19:45
 8/8 anonim válasza:
Én is az szeretnék lenni, nekem még 1 évem van a szakközépből és aztán okj. Utána pedig mérlegképes könyvelő. Amit én néztem ki suli igaz Pesten van, de ott több cégnél biztosítanak vagy legalábbis megpróbálnak biztosítani állást ha végzel. Lehet hogy nem a legjobb munka, de indulásnak remélem nem rossz, és aztán még lehet tanulni bármilyen más okj-t amihez kedved lesz, vagy érdekel. Nem tudom Békéscsabán mik vannak, de biztos akad valami jó!:) Sok szerencsét!
2011. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!