Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy jó amerikai típusú...

Milyen egy jó amerikai típusú önéletrajz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni, hogyab tudnék olyan am. önéletrajzot írni, ami megnyerő?

Nincs még sok munkatapsztalatom, ezért nem tudok túl sok információt beleírni, mivel tudnám esetleg egy kicsit feldobni színesíteni?

Tudtok linket írni példákra?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget:)

20L


2011. júl. 12. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam h mielőtt jelentkezek valami állásra átírom egy kicsit, és belehazudok pár dolgot. Pl ha egy telemarketinges állásra jelentkezel, akkor írj bele egy két év ilyen jellegű tapasztalatot. Ha eladónak szeretnél menni, akkor írd bele h nyaranként mindig eladóként dolgozol a helyi boltban. Ez természtesen csak akkor működik ha valóban képes is vagy megcsinálni azokat a dolgokat amiket belehazudsz, annak úgy nem sok értelme van h azt mondod h tudsz angolul, behívnak egy interjúra és kiderül h nem. Viszont ha tényleg meg tudod csinálni azokat a dolgokat amiket beleírsz (teszem azt ki tudsz nyitni egy pénztárgépet és tudsz számolni is) akkor meg miért ne hinnék el hogy valóban van gyakorlatod?:)
2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen, erre én is gondoltam.

Ezzel csak az a problémám, hogy az am. tipusunál nem csak ilyen vázlatféleséget kell írni? Vagy ott is lehet hosszabb mondatokat is beleírni?

Amúgy az önéletrajz (csak) diákmunkához kell, mert még diák vagyok.

2011. júl. 12. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem abba nem lehet hosszabb mondatokat írni, dehát nem baj az.

2010 jún - 2010 szept - Telefonos ügyintéző a T-Com-nál. És kész:D Viszont írhatsz hozzá szerintem az önéletrajzon kívül kísérő levelet, amibe viszont olyan hosszú mondatokat írhatsz hogy csak na

2011. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké:)

Amúgy eddig pont telefonos ü.intéző voltam, csak nem a t-mobilnál..pont múlt héten jöttem el onnan.

Most pedig 'fő a fejem' mert sehol semmi diákmeló:(

De nem is csodálkozok, hogy július közepén nem találok már semmit..

2011. júl. 12. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz mintákat, segítséget, bocs', hogy csa ezt küldöm:

[link]

2011. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja diákmunkával egy kicsit elkéstél már:(
2011. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18:49 neked is köszi:)
2011. júl. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!