Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunka végezhető...

Milyen diákmunka végezhető egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Nézegettem a Műisz honlapján, de egyszerűen nem értem, hogy milyen diákmunka az amit hétfőtől péntekig kell vállalni napi nyolc órában. Olyanra lenne szükségem, amit péntektől szombatig lehet csinálni, esetleg alkalmi éjszakai, vagy hétvégi. Ilyet hol találni?
2011. aug. 12. 19:33
 1/2 anonim válasza:
Így nyáron ne nagyon reménykedj, hogy találsz rendes melot, mert csak ilyenek vannak, mivel nagyon sok diák ráér és telített a piac. Szeptembertől már jóval több munkalehetőség lesz. Akár szórólapozás, plázába moziba jegyszedő, telemarketinges(ezek általában rugalmas munkaidejüek,akkor mész amikor akarsz, egy héten kb 12-15 órát kell vállalni) hétvégente bolti eladó. Nézelődj más diákszövetkezetnél is!
2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kötelező bejárni mindenre, az anyagot nem tanulni kell hanem tudni!
2011. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!