Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hagyományos önéletrajznál hol...

Hagyományos önéletrajznál hol kell feltüntetni a személyes adatokat?

Figyelt kérdés

Önéletrajzot kell írnom és nézegettem hagyományos illetve amerikai típusú önéletrajz mintákat. A hagyományos mellett döntöttem. www.beltanoda.hu/segedanyagok/magyar/LujoOneletrajz.doc

Ez alapján szeretném megcsinálni - persze nem szó szerint -, de itt nem tünteti fel a címet, egyéb elérhetőséget, még az amerikaiban igen. Elég ha a szöveg tetejére írom, felsorolás szerűen?


2011. aug. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az élőfejben írom le az adataim.
2011. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, csak kézzel kell írni. De akkor jó úgy, ha felül feltüntetem a nevem, lakhely, telefonszám. Nem?
2011. aug. 23. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, hogyan néz ki a valóságban, kézzel írva. Nekem nem szúrt szemet, nem lógott ki, én így küldeném el. Mondjuk ahol kézzel írt önéletrajzot kérnek, oda is gépelve, kinyomtatva küldöm el. Eddig nem volt belőle gond.
2011. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!