Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Női munka, ami nem fizikai,...

Női munka, ami nem fizikai, de nem is unalmas, és nem kell hozzá diploma, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ingatlanos, pénzügyi tanácsadó, ha van hozzá affinitásod

vagy nézz körül a pár hónapos tanfolyamok közt, hátha valamelyik megtetszik, akkor elvégzed és tudsz azzal foglalkozni

2011. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Előreláthatóan meddig nem tudsz visszamenni az eredeti szakmá(i)dba? Mert ha viszonylag rövid idő (fél, egy év), akkor annyi időre talán az unalmas munkát is el lehet viselni, ha mindenképpen dolgozni szeretnél. Ha a tanfolyam is esélyes, akkor nyelvtanulásban is érdemes gondolkodni szerintem.
2011. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem kéztörésre nem százalékolnak le senkit.

Ha valaki autista,siket ,stb,arra igen amugy nem..

Ilyet még nem is hallotam kéztörésre leszázalékolás akkor enyi erővel mindenki le lenne százalékolva.

Egy autistát se százaléknak le anyira hogy meg kapja a rokantsági támogatást csak ha nagyon beteg akkor egy kéz törésre ,durva lenne már bocs

2020. nov. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!