Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki a tescoba...

Dolgozott már valaki a tescoba mint pénztáros?

Figyelt kérdés
diákmunkára felvettek a tescoba pénztárosnak! nagyobb a felelősség mint mondjuk egy árufeltöltőnek,de miket tanítanak be,nehéz egyáltalán? tapasztaltak válaszát várom!
2009. ápr. 25. 13:17
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
van olyan, akinek lett hiánya a tesco-ban és utánajárt a dolgoknak?? hova kell ilyenkor menni?
2011. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én jó pár hónapja dolgozok már Tescoba,volt is már elég sokszor hiányom, de eddig mindig rendesen kifizettek. Nem nehéz munka, én élvezem :) Jobb, mint egy gyárban gürizni. (GYMS megye)

2011. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már van 4 jegyzőkönyvem a hiányról, de nem nagy összegek. 700 1500ft max. volt őgy hogy azt mondta, a biztonsági vezető, hogy ah 3000Ft-ja lesz valakinek, akkor levonják a fizuból, de eddig nem vontak senkitől...
2011. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
92%
hát én csak diákként vagyok pénztáros, de tőlem az 500Ft-os hiányt is levonták...hiába, a legkisebb is számít, Tesco!
2011. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 yisrael011 válasza:
52%

Tescoba többet sose! Pénztárosként voltam kb. 3 hétig bírtam... A vezetéssel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy a kasszasoros főnökeim közül 3 segítőkész volt és mindig próbálta úgy intézni, hogy jóra jöjjön ki... Viszont volt egy aki kavarta a szar és mindenkivel ki akart ******. Tegnap lettem volna utoljára - amúgy diákként dolgoztam - , de megbeszéltem a kasszasosoros főnökkel, hogy ha el lehet intézni, akkor ma nem jönnék be, mert kellően ideges vagyok ahhoz, hogy hiányt csináljak, és valahogy nagyon nem akarok azért dolgozni, hogy fizessek...

Azt mondta, elintéztük, minden ok, mehetek haza... Erre hívnak a diákcégtől.... Hogy felhívta a főnök őket, hogy én bejelentettem, hogy nem megyek.... Ilyen nincs és kötbért fognak rámterhelni 50ezer forint értékbe... (Vicces mert 443ért voltam nettóba óránként, és 4órás műszakba voltam)

Hát kiakadtam, hogy mi az, hogy elengednek most meg ilyennel fenyegetnek...

Katasztrófa.... Én semmiképp nem ajánlom....

Nekem is volt állítólag 4000 Ft hiányom, de felhívtak, hogy lehet h nincs... Azért marha érdekes, hogy egyszer van, egyszer meg nincs..... :@

És mivel dolgoztam annyit a hónapban mondtam, hogy vonják le a fizetésemből, hát arra is elég nehezen voltak kaphatók....

Nem ér ennyit az egész.... És árufeltöltőnek jelentkeztem... pénztárba raktak.... de most mondják, hogy ha nem bírom akkor átrakhatnak oda... Süsd meg arra jelentkeztem :@

Tesco-s póló (ami KÖTELEZŐ munkaruha) szintén kifizettették velem... És erről sehol nem esett szó....

Szép az egészben az, hogy állandós munkára felvett pénztárosokkal beszélve azt mondák, hogy ők ha hiányt csinálnak, nem fizetteti ki velük a tesco... csak papírt iratnak, hogy elismeri a hiányt... De a diákra mindent rávernek.... :@

Ez lehet, hogy kicsit elfogult volt... Próbáltam objektív maradni...

A következtetést majd szűrjétek le...

2012. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Az Orosházi vagy Hódmezővásárhelyi TESCO-ról tudtok valamilyen véleményt írni? Lehetőleg az árufeltöltős posztról!
2012. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
50%
Nagyon kellene nekem az a levél, amit az egyik válaszoló említett,hogy egy bíró ismerőse írta.
2013. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
én diákként most dolgozok a tescoban kasszásként de borzalmas....mult hét vasárnap 31 ezer plusszal zártam azt hogy hogyan azt senkisem tudja még a főnök is nézett rám akarták verni de nem sikerült mert a kassza volt rossz...mostmeg 3 nap egyhuzamban 2 ezer forint feletti hiányt csináltam nem tudom hogyan és jegyzőkönyvet iratnak és levonják a fizumból...ma eldöntöttem hogy nem csinálom többet és remélhetőleg marad pár ezer forintnyi fizum jövő hónapban....
2013. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Én 2 dolgozok lassan diákkasszásként tescoban. Vannak előnyei és hátrányai is a dolognak, de arra mindenképpen jó, hogy diákként legyen egy kis plusz pénze az embernek, olyan munkával, amibe nem kell beleszakadni. Tud borzalmas is lenni, ha valaki nem úgy dolgozik, mint ahogy kellene neki. Ha valaki nem figyel, csinálja a hiányokat, állandóan hibázik, az persze bosszankodik mert ki kell fizetnie, és a csoportvezetők sem fogják kedvelni azokat akik folyton rosszul dolgoznak. Ha valaki nem kapkod, odafigyel, akkor a hiányok nagyon könnyen elkerülhetők, a munka tempója is nőni fog idővel, és a főnököknél is nagyobb az esély arra hogy megkedvelik az embert. Ha valaki jól dolgozik, akkor annak az előrelépés is lehetséges, nálunk is van most 1 olyan csoportvezető, aki diákból lett az, és nekem is felajánlottak januártól egy csoportvezetői állást.

Tehát ha valaki azt állítja, hogy bozalmas, kibírhatatlan, sz@r, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy valószínűleg úgy is állt hozzá a munkához. Viszont ha valaki rájön arra hogy ez is csak egy munka, amit odafigyelve meg kell csinálni, és pénzt lehet vele keresni, nem kell beleszakadni és tud jó emberi kapcsolatokat kialakítani, akkor az egy egész jó csapatba csöppenhet bele, ahol a munka is egészen tűrhető.

2013. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Na srácok csak egy kis összehasonlítás... Tesco pénztá... Anglia...

Újként az országban, életem első munkáját keresve szerencsét próbáltam, az interjú nem ment zökkenőmentesen(nyelvproblémák- az interjúztató meg is említette, hogy nem biztos, hogy jó így), mégis visszahívtak, hogy heti 7,5 fél órába kapok egy félállást a checkoutsnál (nagyon boldog voltam és féltem is de nagyon).

Volt egy 5 órás első 'kiképzés', munkavédelem elmélet, stb, amit ki is fizettek :)

Azután volt egy kb 3 alkalmas dolog, hogy a pénztárnál felügyelet alatt segítséggel melóztam, tanítgattak. Aztán jött a mélyvíz, csináld magad, ha valami, nem ment segítettek ha kértem, azóta is mindenki rendes. Mi munkaruhát rendelhettünk méretre mindent amit akartunk méghozzá ingyen. Az összes főnököm normális, soha nem szidtak le pedig volt/ van hogy bénáskodok, egyszer rosszul írtam fel magamnak a shiftem hívtak, hogy hol vagyok nagyon kényelmetlen volt nekem, mondták, hogy menjek amint tudok, végül átírták a munkaidőm akkora amikor beértem :) Nálunk én erről a hiányos dologról nemis hallottam soha nem említettek semmit, nem volt levonásom se egyszersem. Legtöbbet a pénztárnál vagyok, néha elküldenek máshova de nembajaz, legalább változatos.Azt, hogy mit, hogy húzok le se igen nézik de másnál se, ha valamin nincs bar kód lehúzol valami olcsóbbat kétszer és kész. A heti 7,5 órám a tulórákkal 25 körülire nőtt, az órabér 2600 forint körül van adózás után, a túlórát valamivel kevesebbe fizetik de még azis jó pénz. Ugyan nem a legérdekesebb meló de én szeretem, megöregedni viszont nyilván nem itt fogok.

Kicsit szemét dolog, hogy a magyar rendszerük mennyivel lehúzósabb :/ Én javaslom, tapasztalatszerzésnek mindenképp jó :)

18/F

2014. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!