Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol éljek? Mit válasszak?...

Hol éljek? Mit válasszak? Anglia v magyarország?

Figyelt kérdés

lehetőségek:

magyarország:

rokonomnak van egy étterme pesten, és megfelelő a szakmám ahhoz h ott dolgozzak. az is felmerült h ha megfelelek a követelményeiknek(mivel öregek) nevemre irják az éttermet.(napi10ora melo, nincs hétvége, de 1milla havi min.kézben marad) ha nem felelek meg, akk vmi mást kellene csinálnom piti 100-150.000ért.... a mai világban ez nem nagyon elég


Anglia:

napi8-10órát melozok, keresek 300.000.-ot és elvagyok, mert félre tudok tenni min100.000et havonta. de család messze, barátok messze...


melyikkel járnék jobban??? nem tudok dönteni!

ha kell még vmi info kérdezzetek, ennyi jutott eszembe:D


2011. okt. 27. 12:55
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hát ne haragudj, de havi 300.000ből nem lesz ott "hawaii, dizsi, napfény"... Ez pont arra lesz elég, hogy megélj ott egyáltalán valahogy.

Ha kevés munkával "hawaii, dizsi, napfényt" szeretnél, lehet egy egész más foglalkozást kéne választanod...

2011. okt. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

tegnap 21:36

anyosék kinn élnek és 100ért van házuk, persze erre rájön amit mondtál, de maga a bérlés csak 100!!!!

de joo.. majd kitalálom... köszi az eddigi válaszokat!!

2011. okt. 28. 09:54
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 09:54

Én vagyok a liverpooli lakos..

Azt írod,hogy havi 300 ezerért húú de jól élsz...Ez durván átszámítva 1000 font..Bár a minimálbér csak 800-900 font körül van.Csak a lakásbérlést venni a legnagyobb butaság..Hiszen ahogy írtam majdenm egy havi fizetés rámegy ha lakást bérelsz(főleg 2-3 vagy több szobás lakás esetében) És még nem beszéltem a tömegközlekedési eszköz árakról(Liverpoolba nem árt busszal közlekedni,mert nem olyan kicsi a város,és lógni itt nem lehet mint otthon) Ha kocsit akarsz akkor meg elég lesz fizetni a kötelező parkolási díjat,a magas biztosítása díjat (mi biztosításra 62 fontot fizetünk havonta,és csak egy lagunánk van,nem luxus autó) az évenkénti autó vizsgáztatás díja..

Szóval te havi 300.000-ből nem fog hawaiózni...

2011. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ha jol erzem neked a munka+penz - vagy a szorrakozas kozt kell donts. Irj listat maganak hogy mi van meg Anglia melett es mi van az itthoni eleted mellett, esetleg ha nem tudod eldonteni kiprobalhatod az itthonit, egy ideig ha mar van egy ilyen jo lehetoseged, es ha erzed nem vagy boldog a penz nem boldogit, akkor ha elmesz angliaba, legalabb azt mondhatod megprobaltam es nem vesztettem semmit, mert anglia megvar 5 ev mulva is :)de ez a melo nem biztos, de ha az itthoni etterem vezetes csak par ev mulva lessz aktualis akkor addig menj es elj, en is voltam angliaban es szerettem, szivesen visszamennek, ha a parom jonne es van itthon munkam de az eletszinvonalat nem lehet osszetenni.
2011. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 13:54

köszi:) én is ezen gondolkoztam:) remélem jutok is vmire:)

2011. okt. 28. 15:52
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Irány a belseni tábor...oda való vagy...
2012. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Maradj otthon, kint szar, csak bevándorló vagy. Amúgy meg hiába keresel 300 ezret, az árak is magasak + 100 ezer az albérlet.
2013. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy Anglia.
2016. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!