Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti tovabb maradnatok vagy...

Ti tovabb maradnatok vagy mast keresnetek?

Figyelt kérdés

A problemam az, hogy julius ota dolgozom, azt hittem ha beletanulok konnyebb lesz, viszont azota is csak nehezebb es nehezebb. Napi 8 ora helyett 12-t dolgozom, hetvegenkent is munka van, sokszor egesz nap, folyamatosan haza kell hoznom a munkat, nem beszelve a benti viszonyokrol. A fonokom mindenert kiabal, semmi sem eleg neki, tobbet es tobbet es tobbet ker, napi szinten megy az ajtocsapkodas es ordibalas. Bekes ember vagyok, altalaban turom a dolgokat, de mar azon vagyok, hogy a legkozelebbi ordibalasanal visszaordibalok, hogy ha nem tetszik tegyen ki.

Nem tartom magam lusta embernek, de azert neki 12 orakat, hetvegen is, nincs kedvem dolgozni, foleg hogy a stressz az mindennapi jelenseg az eletunkben.

Gondolkodom, hogy nem varom meg, hogy lejarjon a munkaszerzodesem, hanem eljovok, felmondok. Ti turnetek?Nem letfontossagu most, hogy munkaba jarjak, viszont munkanelkuli sem lennek szivesen, de inkabb itthon az unalomtol kapjak fraszt, mint bent az idegessegtol.


2011. okt. 30. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát te tudod mennyire fog hiányozni a fizetés ami kiesik, és hogy mennyire kapsz-e másik állást.

Én még nem mondanék fel, csak ha van másik állás, egyébként is jobban átvesznek máshová ha van munkahelyed, mintha munkanélküli vagy.

2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ennyit nem ér meg. Azt nem írtad (vagy csak én nem találtam) hogy jól kererső állás-e ez. Ez rámegy az otthoni dolgokra, nem beszélve az egészségedről. Tudod mit? Felejtsd el a pénzről a kérdésemet, mondj fel, ennyit nem ér meg.
2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól leírtad az utolsó mondatod a lényeg!!!
2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem eri meg anyagilag sem, most atszamolva kb. 70000 forintot keresek. Te jo eg, mekkora marhavagyoken....
2011. okt. 30. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
vedd fel, diktafonnal amikor ordít veled, ha hétvégén kell dolgozz kérdezd meg, hogy kaphatsz e érte pénzt, vedd fel mert azt fogja válaszolni, hogy nem. Bármilyen törvénytelenséget elkövet ellened, rögzítsd, telefon diktafon vagy valamivel. Mentsd le a céges mailokat. Utána munkaügyi bíróság, amitől nem kell fosni, mert a beadott keresetek 98%ban a munkavállaló nyer. Te kapsz pénzt, ő fizet. enjoy
2011. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

És természetesen a bíróság nem fogja elfogadni sem a diktafonnal felvett anyagot, sem a cégtől bármilyen formában kilopott iratokat vagy e-maileket. Sőt, még meg is büntetik érte szegény kérdezőt...


Küldd el az anyjába az ilyen gyökeret, kirúg és kész.

2011. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, hogy a kovetkezo cirkusznal amit rendez, visszaordibalok neki, hogy ha nem tetszik rugjal ki. Lehetetlen elvarasai vannak, 3 ember munkajat kell/kellene vegeznem, o persze delelott 10kor erkezik es 3-4kor el is huzott, mi ulhetunk ott 8tol 8ig, mert epp deadline van. Mindig az van:))
2011. okt. 30. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
2011 jan.1.-től a minimálbér 78 000ft. Ha te tényleg 70-ért stresszelsz, 3 ember melóját végzed, hallgatod az üvöltözést, akkor ez egyfajta mazochizmus lehet..
2011. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felmondanék. Nálunk is hasonló a helyzet,bár ajtócsapkodás nincs, de a nap 12 óra és a hétvégi meló, valamint a lehetetlen követelések (ezeket nem a közvetlen főnököm hozza, hanem a főfőfőfőfő vezetők) próbálok valami mást keresni helyette, nekem 2 gyerekem van, férjnél vagyok, szóval háztartást is kell vezetni, de így egyszerűen képtelenség.
2011. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!