Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adna valaki gyorsan 300. 000...

Adna valaki gyorsan 300. 000 Ft-ot kölcsön?

Figyelt kérdés
A pénzre családi okból lenne szükségem. Rendszeres havi jövedelmem van, vissza tudom fizetni év végéig.
2009. aug. 13. 15:28
 1/10 anonim válasza:
87%

Ha viccnek szántad a kérdést, persze.

Ha nem és azt írod rendszeres jövedelemmel rendelkezel, fordulj hivatalos bankhoz, ahol elintézik néhány nap alatt a kérésedet.

Remélem sikerül, mert ugye nem gondoltad komolyan hogy majd vki a mai világba ugrik és ismeretlenül azt mondja tessék itt van év végére majd vissza adod. :)

2009. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérhetnél nekem is! de most komolyan, tényleg egy ilyen oldalon akarsz pénzt kérni,ennyi erővel állíts meg valakit az utcán,hátha van a zsebébe és rögön odaadja.
2009. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát persze! :D

Ez a sok-sok Bank mind nagyon szívesen ad kölcsönt, menj be valamelyikbe, vigyél jövedelemigazolást, az igazolványaidat, aztán HAJRÁ!...

2009. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Nők lapjában szoktam olvasni a levelező oldalon ilyen jellegű kéréseket, és sokszor írják, hogy segítséget is kaptak a korábbi rászorulók. Persze ez csak akkor működik, ha nélkülözhetetlen dologra kell a kölcsön, azért nem fognak megszánni titeket, mert teszem fel most tudnátok akciós plazmatévét venni a nagylány szobájába. Szóval ha tényleg fontos, írhattok oda, biztos lesz, aki szívesen segít. Ennél jóval nagyobb összegekkel is kisegítenek sokszor emberek, ráadásul nem is kölcsön, hanem adományként.
2009. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sajnos nincs meg szükséges engedélyem, hogy bankot üzemeltessek.
2009. aug. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem viccelni akartam! Sajnos 3 gyermekkel maradtam anyuka nélkül, van most egy rendkivüli kiadásom, arra kellene a pénz. Itt nem lehet sokat írni, nyilván úgy képzeltem, ha van olyan, akiben hajlandóság van, akkor egy személyes találkozó sok mindent eldönthet. A bankokat persze megpróbáltam, de ma ez nagyon nehéz ügy.
2009. aug. 14. 11:58
 7/10 anonim válasza:
figyi én adok! hova valosi vagy?, ja meg még valami kockás lapra vagy sima lapra írjam fel hogy 300e huf? mert nekem édes mind1 :) de szerintem inkább a sima:D az olcsóbb:)
2009. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát sajnos szerintem sem marad más mint a bankok.:(( Vagy még ez a nők lapja jó ötlet.Hátha lesznek jószándékúak...
2009. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy lehet ilyen rosszindulatúan hozzáállni!!!

Nyilván nem viccből, hanem végső elkeseredésből írta ki, és miért ne lehetne, hogy valaki meglátja, megteheti, és rendes kölcsönszerződéssel ad nekik?

Egy 3 gyerekes egyedülálló szülő helyzete igenis lehet nehéz, és aki ezt nem képes felfogni és megérteni, az nagyon gondolkozzon el...

És főleg nem az hiányzik neki, hogy még itt is belerúgjanak...nyilván próbálta a bankot, az a legevidensebb...!

Remélem, megoldódott a problémájuk!

És szégyen, hogy ilyen bántó hozzászólásokat írnak páran.

2010. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha valaki nem tud segíteni akkor minek válaszol egyáltalán?az ilyen bántó,bunkó alakokat azonnal le tiltanám az oldalról!AZT ÜZENEM NEKIK;KAPCSOLJÁK KI A GÉPET ÉS OLVASSÁK AZ ILLEMTANT:
2012. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!