Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett milyen állások...

Egyetem mellett milyen állásokat javasolnátok? Körülbelül mennyit lehet azokkal keresni havonta?

Figyelt kérdés
.

2012. nov. 27. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen képzési forma nappali vagy levelező?
2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakfüggő, Én pl évente 10 hónapig vagyok mérnökhallgató 2 hónapig távközlési technikus. Infósok eleve jobb esélyekkel indulnak, bölcsészek, közgazdázok roszabbal
2012. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha év közben akarsz dolgozni a diákmunkát javaslom, azt még úgy ahogy hozzá lehet igazítani az órarendhez. Minimál órabért adnak, de legalább keresel.
2012. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mihez értesz. Ha tudsz valami jó programnyelvet, azzal kötetlen munkaidőben háromszor annyit keresel, mintha elmennél gyógyszeresdobozokat csomagolni.

Meg ha szerencséd van, kifoghatsz jó helyet, én pl. voltam asszisztens 4 órában, de kötetlen beosztással, havi 80 ezerért. De ez extra jó melónak számít, és sokat is kell már tudni hozzá (nem kávét főzettek velem :) ). Ha értesz valamihez, ami piacképes, akkor ilyesmit próbálj megfogni.

2012. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 3. éves vagyok, mellette vaterázok, jól menő dolog, próbáld ki. Napi 1órát vesz ki a napomból és kb. 1000ftos az órabérem! A barátnőm (csoporttársam) McDonalds-ban dolgozik 1éve, ott te írod a beosztást, hogy mikor akarsz dolgozni. 500ftos órabérbe kezdesz, mondjuk ő már manager(nem főz, nem takarít..), tehát lehet lépkedni a ranglétrán. Mellesleg jogi karra járunk. Tehát szerintem mind2 megoldás jó..
2012. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat.
2012. nov. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!