Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a pszichológia...

Szeretnék a pszichológia területén dolgozni. Milyen képzésre van mód, ami munkalehetőséget is kínál az oktatás mellett?

Figyelt kérdés

Van egyetemi végzettségem, nyelvvizsgáim. Négy éve vagyok irodai dolgozó, de kezdek elfásulni az ügyfélszolgálatos, multis világban. A pszichológia mindig érdekelt, és szeretnék ezzel kapcsolatos munkát végezni. Hogyan fogjak hozzá ehhez az éles váltáshoz?

Köszönöm a tanácsokat előre is.


2012. nov. 30. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát felvételizel egy egyetemre pszichológia szakra, aztán sok év után, miután elvégezted, elkezded beadogatni az önéletrajzodat ilyen állásokra.


Olyan képzés, amivel az egyetemi képzést kiválthatod, illetve ami garantálja, hogy fel is vesznek dolgozni ezzel valahova, nincs.

2012. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam először. Viszont a nappali tagozat kizárva, mivel teljes munkaidőben dolgozom. A levelezőket végignéztem, de pénteken-szombaton van előadás, tehát a munka miatt ez is kizárható. Részmunkaidős állást találni esélytelennek tűnik, pedig anyagilag beáldoznék ennyit, hogy megvalósítsam ezt az álmot, de azt, hogy ne dolgozzak, hanem egyetemre járjak még öt-hat évig, sajnos nem tudom kivitelezni. Azért köszönöm.
2012. dec. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!