Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cseh sírásók bérezése?

Kuroyuki Hime kérdése:

Cseh sírásók bérezése?

Figyelt kérdés

Tud valaki bármit erről?

Nekem erről kéne egy egész vagy minimum fél oldalas fogalmazást/beadandót írni.

Kérlek segítsetek...

jöhet bármi...vélemény, statisztikus adat, tárgyilagos vagy szubjektív megközelítés, bármi...



2012. dec. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Koronában történik. Havonta fizetik őket. Bankszámlára kapják a pénzt. Attól a cégtől, ahová be vannak jelentve. Biztos van ruhapénz is. Nehéz munka. Ássák a sírt pénzért. Hétvégi munka, hétvégi pótlék. Hideg is van. A hidegben az aprópénz lehűl. Biztos jövedelem, mert halottak mindig lesznek.

.

.

.

Ennyiből már csak összehozod! :)

2012. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a bolíviai ornitológusok éves tápanyagbeviteléről kellene írnom. A tesóm pedig a zimbabwei törzsi varázslók éves adományáról ír......

Tud valaki bármit erről?

Nekem erről kéne egy egész vagy minimum fél oldalas fogalmazást/beadandót írni.

Kérlek segítsetek...

jöhet bármi...vélemény, statisztikus adat, tárgyilagos vagy szubjektív megközelítés, bármi...

2012. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Cannibal holocaustot, abból meg tudod saccolni, hogy kb. mennyi tápanyagot kapnak a bennszülöttek a bevitelükkel, ja, a csajnál kell egy kis matek, mert ha jól láttam, abba fogyasztás előtt töltöttek egy kis fehérjét, szóval azt le kell vonni.
2012. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a tanárok egyre elvetemültebbek.... Ilyen témákat adnak meg? :) Inkább valami hasznos témát dobnának fel, ami életszagú.
2012. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
PUA?
2012. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm... az első hozzszólónak... a többieket hanyagolnám a nulla ismeretséget sugárzó válsazokból... mert nem más nyomorára voltam kívánics, nekem is van elég bajom az ilyen hüyle fogalmazásokkal -.-"
2012. dec. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!