Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Angliába megyek több, mint...

Ha Angliába megyek több, mint fél évre önkénteskedni és utána hazajövök, akkor a Munkaügyiben azt beszámítják "rendes" munkanapnak? (bővebben)

Figyelt kérdés
Jelenleg pályakezdő vagyok(1 éve) Már voltam kint 5 hónapot önkénteskedni, utána hazajöttem és regisztráltam a Munkaügyibe. Nem találtam munkát, s így megint kimegyek. Ha esetleg kérek kintről valami referenciát, hogy ott dolgoztam, azt majd ha újra regisztrálok(ugyanis elfelejtettem elmenni 1 megbeszélésre, így töröltek a nyilvántartásból),akkor már nem pályakezdőnek számítok és kapok valami támogatást?
2009. szept. 1. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én már régóta böngészek a neten, külföldi önkéntes munkát keresek hosszabb távra, de sajnos eddig nem találtam. Tanultam angolul néhány évig, de sajnos a tudásom azért elég gyenge. Abban reménykednék, hogy az önkéntes munka közben jobban rám ragadna a nyelv és közben másoknak is segíthetnék. Mesélnél nekem erről az önkéntes munkáról, amit te csinálsz?
2009. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, itt bovebben utananezhetsz: www.ellelministries.org
2009. nov. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!