Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hol tudnék...

Pályakezdőként hol tudnék állást találni?

Figyelt kérdés
Ismertek esetleg valami jó munkaközvetítő irodát, ahol tudnának ebben segíteni?
2013. márc. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Pályázgass vagy keress ismerőst! A munkaközvetítő nem az embereknek keres állást, hanem a cégeknek a nyílt pozícióhoz embereket!
2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj fel álláskereső portálokra, pl. profession.hu

Nekem még nem hozott sikert, de hátha másnak jobban beválik...

2013. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomtatsz néhány önéletrajzot, aztán nyakadba veszed a város és mindenhova random bemész ahol olyasmivel foglalkoznak ami neked szakmába vág. Ha ott a főnök beszélsz vele pár szót és odaadod az önéletrajzod, ha nincs ott a főnök akkor az ott lévő alkalmazottnak mondod hogy juttassa el a főnöknek. Ha épp nincs is sehol munka ha lesz üresedés nagyobb eséllyel hívnak be téged, mert láttak már, persze ehhez nem ért ha jó benyomást teszel rájuk. Nekem ez eddig jobban bejött mint ülni a gép előtt és várni az éhhalált.
2013. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lefénymásolod az önéletrajzodat 300 példányba és mindenhova beadod SZEMÉLYESEN ami hely a szakmádba vágy.
2013. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudom javasolni. Arra vigyázz, hogy a nagyobb helyek már inkább gépen tartják az önéletrajzokat. Én ilyenekhez mentem be először aztán vagy a portáig vagy egy kijelölt ügyintézőhöz jutottam be aki semmiről nem beszélt csak tegyem le oszt csókolom. Az ilyeneket érdemesebb emailben felkeresni. A kisebbek viszont tapasztalataim szerint meg ezt nem szeretik. Erre tuti tipp nincs sajnos :( Most én is levélben dobálózom pedig személyesen akartam. De hátha így összejön valami.
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!