Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamennétek arra a munkahel...

Visszamennétek arra a munkahelyre ahonnét már egyszer elküldtek?

Figyelt kérdés

1 hónapja létszámleépítés miatt elküldtek. Felmentési időmet töltöm, 6 hónapig kapok így fizetést. Közben egy új szakmát tanulok, amivel úgy néz ki visszavennének oda.

Azért is kezdtem el egy új szakmát, h visszakerülhessek, mert nagyon rossz volt h 5 év után elküldtek. De most már így 1 hónapja, néha úgy érzem nem is szeretnék már visszamenni. Keressek másik helyet majd?


2013. ápr. 25. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

ahogy olvaslak, úgy érzem, hogy talán neked még van értelme visszamenni.


létszámleépítés == 'sok dolgozó'

6hónapig felmentési idő, nem kis pályás cégre utal, plusz korrektebbnek tűnik így.


vagy nagy cég, vagy multi(az is nagy), vagy állami.


ha állami, akkor mondom, hogy talán nem éri meg.


egy nagy cégnél ahol nem csinálnak személyeskedést a kirúgásból, ott más talán, hisz aki kirúgott lehet nem is ismer, főleg ha létszámleépítés volt.


ettől függetlenül nyilván szar, meg ott a kérdés, h legközelebb mikor küldenek el.


neked kell eldöntened persze.



mondok másik példát.

haverom biotechnél dolgozott. Főnöke szépen kirúgta mert miért ne. utána visszavette szarabb melóra pár hónap múlva. és újra kirúgta mert egy kollégája kitúrta. Neki már az elején is azt mondtam, hogy ne menjen vissza arra a helyre.

2013. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miután kiderült hogy azok között vagy akiket elsőnek küldenek el ha gáz van szerintem keress egy olyan helyet ahol megbecsülnek egy kicsit jobban.
2013. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!