Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy erotikus...

Jelentkeztem egy erotikus (tantra) masszőz munkára és fel is vennének. Itthon ezt hogy mondjam el? Kell a pénz nagyon, nem lenne elég a minimálbér.

Figyelt kérdés
Tisztességes, bejelentett munka. Annyi az erotika benne,hogy fehérnemüben vagy sostban kell dolgozni és a nemiszerv masszírozása is benne van. Anyagi gondjaink vannak,ez meg jól fizet. Barátommal élek, fel is vennének,de mit mondjak neki? Hazudni nem akarok, soha nem szoktam.
2013. aug. 1. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

"Nem örökké ezt akarom csinálni,csak max fél évig."


-Mindenki így kezdi, de hát van más választás?

A kapitalizmus kemény és embertelen, mint tudjuk, ezért a kapitalizmusban mi is kemények és embertelenek vagyunk.

2013. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 WheneverYouWant ***** válasza:
69%

Olvass el legelőször is egy könyvet. A témába vág. Megismerheted belőle a világot és utána eldöntheted hogy mit akarsz csinálni.

Sonis Rossi: Fucking Berlin

A valóságot írja le. Ez valószínűleg mind meg fog történni veled ha belekezdesz.

2014. márc. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!