Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közalkalmazotti bérkalkuláci...

Anki kérdése:

A közalkalmazotti bérkalkuláció során mit vesznek figyelembe a fizetés megállapításakor:6 év tanítói "múlt",4 év főiskola,1 év bejelentett alkalmazotti munkaviszony megléte kapcsán? Elképzelhető-e, h a bér alakulása önkormányzatonként eltérő legyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a szolgálati időbe mindent beszámítottak, amikor elkezdtem iskolában tanítani. Még az 5 év egyéni vállalkozóként töltött időt is. Emlékszem, az APEH irodában kellett "munkáltatói igazolást" kérnem erről az időszakról. Pedig én is azt hittem, hogy csak az számít, amit az ember korábban közalkalmazottként dolgozott.
2013. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!