Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 200 nettó mennyire jó fizetés...

200 nettó mennyire jó fizetés manapság?

Figyelt kérdés
(ha van felesége és 1 gyereke az embernek, valamint kocsija, és saját lakása)
2014. jan. 18. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
74%

" de én 55-60 ezer

alatt semmit nem találok ami

nagyobb lenne...Ráadásul nekünk

bútorozott kéne "


Nekünk alberlet.hu-n sikerult talalni, de hetekig naponta többször kerestem és azonnal telefonaltam valamint jöttem megnézni. Szerencsére szimpatikusak is voltunk igy nekunk adták ki de rengeteg érdeklődő volt nagyon rövid idő alatt. Tudom mert sorba jött a telefon addig is míg megnéztük.

Nagyon örültünk neki, mert ez az előzőhöz képest jelentősen nagyobb, ez nem penészedik, világosabb, számomra szimpatikusabb zöld övezet szélén van. És ez hogy még árban se több, szuper :-)


Szoval a "titok", hogy nagyon sokat kell keresni és azonnal kell reagálni, és egy kis szerencse se árt.

2015. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az első fizetésem nettó 200.000 volt úgy hogy még be sem fejeztem a főiskolát, 22 évesen. Egyedül laktam, alig jöttem ki belőle, a szüleim adtak mellé pénzt. Szerintem mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Nem nyafogni kell, hanem tenni azért, hogy előre juss. Ha ennyire xar helyzetben vagy, akkor ne itt írogass, hanem tanulj egy plusz nyelvet. Ha erre van időd, akkor lenne arra is.
2015. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó, nem jó elbízod magad, nagy lesz az arcod, túlköltekezel és 28 meg mész majd kölcsönkérni...
2015. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját lakásod és autód, akkor egyedül kényelmesen el lehet belőle lenni. 3 fős családnál szerintem kevés, de persze ha a feleséged is dolgozik, akkor már jobb a helyzet.
2016. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
most költöztem (vissza) pestre, és iszonytató volt albérletet keresni másik városból és így sikerült 75+rezsiért találnom egy garzont, tetves g*ci szomszédokkal, a 3as metró utolsó előtti megállója környékén, tehát kb nettel 105 egy hónap + bérlet 10 + kaja 30... mondanom sem kell, hogy ennyit összesen nem keresek :D
2016. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

#65

Melyik utolsó megálló? Újpest vagy Kőbánya?

2016. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

Oh, a tipikus magyar "Ki keres kevesebbet?" verseny.

Nettó 350-et keresek, és teljes jól megélek belőle, de teljesen jól megéltem, mikor még csak nettó 180-at kerestem. Minden az igényektől függ csak.

2016. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

"Minden az igényektől függ csak."


aha, az áram KW ára is az igényektől függ és a kenyér ára is?



az én igényem a 10 ft-os villanyszámla, tehát annyiba kerül?

2016. dec. 6. 20:28
 69/75 anonim ***** válasza:

Az viszont igény kérdése, hogy ki mennyi áramot fogyaszt és ki milyen kenyeret eszik.

Minimális áramfogyasztással és olcsó kenyérrel ki lehet jönni nettó 100-ból is.

2016. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

de van 1 minimum, ami alá nem lehet menni.


100 nettóból 1 ember mégha saját lakásában is lakik, csak vergődik.

2016. dec. 6. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!