Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Molesztál a főnököm, mit tegyek?

Molesztál a főnököm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

molesztál a főnököm, általában írásos formában hogy szépek a cicijeim, dobjam ki a ruhából. Ez megy lassan 2 éve,de mivel féltem az állásom, nem írhatok neki vissza lekezelő levelet, ezért néha muszáj a kedvében járnom. Úgy értve, hogy nem kezelem le. Pl a minap is írta, hogy mikor lesz buggyantás?, kérdezem milyen buggyantás? erre ő: cici buggyantás, erre én: majd nyáron ha toppba jövök.


Mit csináljak, és nem kérek kiosztó leveleket, kérlek segítsetek mitévő legyek. Ezért akár be is perelhetném? vagy mivel néha bele megyek a levelezésbe így nem?

köszönöm



2014. nov. 20. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy "néha belemegyek a levelezésbe"?


Visszabókolsz neki?

2014. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, mert akkor meg tiszta bunkó velem, lecsesz mindenért és Nekem soron kívül előbb utalja a fizumat, mert általában mihamarabb szükségem van rá
2014. nov. 20. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ezeket a leveleket szépen mentsd ki magadnak egy pendrive-ra vagy mégjobb, ha privát e-mailre továbbítod őket. Jól jöhet még bionyítékként...
2014. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de érvényességét veszti,ha vissza írok/írtam neki nem?

tehát nem használhatom fel ellene, mert "vevő voltam rá"

2014. nov. 20. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azért ennél árnyaltabb..


Egy részről igen, ha visszaírtad a "mikor dobod ki a cicid cica?" kérdésre, hogy "holnap reggel meglátod kandúrkám!".


Ha azért egy finoman lekoptató (majd jövőre...) választ írtál vissza az nem jelenti, hogy felvetted a kesztyűt.

2014. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

így szólt:

főnök: mikor lesz buggyantás? 

én: az mit jelent? 

főnök: cici kibuggyantás..:)

én: nyáron 

főnök: a mai felsődből? 


erre már nem írtam vissza

2014. nov. 20. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt mutatja, hogy belementél a játékba, tehát konkrétan ez az üzenet nem használható semmire. Többet ne írj neki vissza ilyenkor semmit és ha van kb. 10 ilyen eset, akkor az már valami.
2014. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tehát ha van kb még néhány ilyen eset, hogy ír de nem válaszolok, akkor az már felhasználható lehetne?
2014. nov. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!