Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetésben...

Ha egy álláshirdetésben középiskolai végzettség van megjelölve, mint elvárás, akkor én diplomásként szóba sem jöhetek?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha letagadom a végzettségem? Az működhet?
2010. febr. 22. 10:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tanárként dolgoztam idáig- még néhány év luk az önéletrajzomban. Aztán létszámleépítésnél repültem, augusztusban :( Azóta negatív. Ha bármi lehetőségem lenne; vállalkozás, külföld, protekció nyilván már éltem volna vele... Most kezdem átértékelni a a dolgokat. Hogy a szakmám szempontjából nem jó, hogy kiesek a gyakorlatból? Igen tudom, de már nem sokáig tehetem meg, hogy otthon lesem az álláshirdetéseket, várva, hogy valahova majd én kellek.(Megsúgom; hátszél nélkül az sem megy.) Köszönöm a válaszaitokat. Írhattok még, kíváncsi vagyok minden véleményre :)!!
2010. febr. 22. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnap 11:31-es vagyok. Én is tanári diplomával rendelkezem és három évig voltam óraadó az egyik szakomon. Szeptembertől én mondtam azt, hogy inkább keresek valami mást, mert a bizonytalanságot nem bírom. Akkor még nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz, de nem adom fel. Engem például azért nem akarnak felvenni, mert nincs gyakorlatom.A másik szakomon(töri) csak a gyakorló tanításomat végeztem, meg magántanítványaim voltak.

Most próbálkozom a versenyvizsgával, hátha úgy sikerül. Pedig nagyon szeretnék tanítani, de lehet, hogy sosem lesz rá lehetőségem.

S igen, akinek vannak jó ismerősei, előnyben vannak. Sajnos!

2010. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!