Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A székesfehérvári IBM-nél...

A székesfehérvári IBM-nél miért nem tűrik el, ha valakinek saját ötletei vannak?

Figyelt kérdés

Voltam állásinterjún, úgy zavartak el mint annak rendje és módja. Az indok:

-Túl erős vezéregyéniség vagyok

-Túl sokat beszélek, és mások helyett is gondolkodok.


De az infós emberkénél nem az a lényeg, hogy tudjon önállóan dolgozni? Vicc ez az egész. Bezzeg 18 éves 0 szakmai tapasztalattal rendelkező emberkét simán felvesznek.



2015. júl. 3. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor vállalkozz tovább. Mondjuk elég sz@rul mehetett, ha adócsalás nélkül nem működött.
2015. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az IBM-ben csapatjátékosokat keresnek, nem megmondó bajnokokat. Az AC arról szól, hogy megnézzék, mennyire tudnának beilleszteni a céghez. A leírásod alapján te túlságosan a többiekre akartad erőltetni az akaratodat. Azt pedig nem igazán szeretik.
2015. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Igen, kérdező.


Vissza kell venni a pofádból, akkor is ha ez neked nem tetszik.


Nehogy már te mondd meg a főnöködnek, mit kell csinálni. Én is elküldtelek volna a pics*****ba

2019. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyetértek. A f****szt pofázol, ülj le a seggede és kussolj.


Vagy beverem a pofád.

2019. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!