Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek is hajtós és fárasztó...

Jackson666 kérdése:

Nektek is hajtós és fárasztó melotok van?

Figyelt kérdés
Az irjon akinek fizikailag megterhelő hajtós pörgős meloja van. Én 12 órázom egy gyárban és folyamatosan pörgős.hajtós melot csinalok.
2015. dec. 15. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
az, de szerencsére csak napi 9 órában.
2015. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hhahaha, egy újabb gyárimelós, szalagmunkás jön ide sírni. :))) MIért tetted fel a kérdést? És akkor mi van ha van akinek még van olyna nyomorúságos élete, mint a tied?! Más nyomorából táplákozol, gyógyítod a lelked? Ha neked **** legyen másnak is az? Hát ne! Senkit sem érdekelt hogy mit dolgozol és hogy mennyi ideig, csak idejöttél sírni.
2015. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó figyelj olyan buta vagy mint egy zsák cement.normálisan kell válaszolni azt nemtudsz.. Nemis tudom mit keresel ezen az oldalon. De ez már a te.szegénységi bizonyitványod.
2015. dec. 15. 17:53
 4/8 acelsziv ***** válasza:
Nekem volt... 9 éve azóta továbbléptem és most irodában vagyok háromszor annyi pénzért.
2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hajtós és fárasztós, de nem fizikailag, hanem szellemileg.
2015. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10 éve 12 óráztam a komáromi Nokiában. A 12 óra melónál is fárasztóbb volt, hogy reggel 4:45-kor indult a busz oda, este 18:30-kor indult vissza(akkor még jól ment a Nokiának, 6000 ember dolgozott ott, mindenkit hoztak-vittek a gyári járatosok). Szóval igazából 4-kor keltem és este 7kor értem haza. 2x 20 perc kaja szünet volt(fele elment mire az étkezőbe értél és vissza) +volt 2x 10 perc és ennyi. Na, ez jó ösztönzés volt, hogy tanuljak és kezdjek magammal valamit. Ma már szellemi munkát csinálok, ez is stresszes, de nem megy rá az egészségem és az egész napom. Egyetemre nem volt keret, nyelveket tanultam komolyabban, ennek köszönhetem a mostani munkám, de nem feledem, milyen volt a gyárban. Ezért sem hagyom rá a tanulást a gyerekre például. Mindig nyüstölöm, hogy nézzük át együtt a leckét.
2015. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
Én napi 16 órázok, reggel 6.30-kor kelek, 8-tól éjfélig munka, aztán fél2-kor lefekszem aludni, és 6.30-kor kezdődik elölről. : ) Heti ötször.
2015. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

18-20 éves koromig, igen. Sőt, az a 12 óra gyakran volt 14 óra. A lábam beledagadt a bakancsba, folyton sebes volt, de kellett a pénz. Sokszor éjszakáztam, onnan szombaton reggel meg mentem egyből suliba, mert én mellette még tanultam is.

Vasárnap pedig tanultam egész nap, az volt a "szabadnapom".


De megérte, most fix 8 órás délelőttös műszakban dolgozom, imádom a munkámat csinálni, ez a 8 óra mintha 2 óra lenne, olyan gyorsan elszalad. Családias a légkör, nem kell megszakadni, de nem is ülök egész nap. Tökéletes. :)

2015. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!