Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzban említett...

Az önéletrajzban említett önkéntes munkát le tudják ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Nem kapok meg egy állást sem, így szégyen szemre azt hiszem, hazudni fogok az önéletrajzomban (tudom hogy gáz, de már nagyon el vagyok keseredve). Komoly dolgokról azért nem hazudnék, csak szeretném ha úgy tűnne, mintha az önkéntes munka során már szereztem volna tapasztalatok. Ezt is ugyan úgy le tudják ellenőrizni, mint a rendes munkahelyet, vagy ez más? Például én szoktam menni állatmenhelyre és gyerekeknek mesét olvasni, de ott nem vagyok benne semmilyen adatbázisban, nincs szerződésem, szóval bizonyítani se tudnám, hogy csinálom. Ez a komolyabb önkéntes munkáknál is így van, vagy ott le lehet bukni?


Köszönöm szépen a válaszokat!

(és igen, tudom, hogy ez nagyon nem szép dolog :( )



2016. máj. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha felhívják az adott helyet, ahol elvileg önkènteskwdtèl, ott meg mèg a nevedet sem allották, az nem túl pozitív.
2016. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van hogy ennyire nem találsz munkát? Én inkább az igazat írtam , írj bele inkább iskolai dolgokat hogy ezzel meg azzal foglalkoztál és már erről is hallottál meg azzal is ismerkedsz.
2016. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Le lehet pontozni, de én még normál munkát is beírnék.

Ha utánanéznek, akkor persze lebuksz, de akkor nem vesznek fel, aztán kész. Ha nem írsz be semmit, a végeredmény ugyanaz.

A legtöbb esetben azonban nem néznek utána.

Én pl. 7 évig voltam itthon a gyerekekkel, és sehova nem kellettem. Sok volt a 7 év kihagyás, jaj, kicsik a gyerekek. Beírtam egy kis magyar vállalkozást, hogy ott dolgoztam (persze feketén, ha megkérdezték volna), soha nem néztek utána, és az első helyre fel is vettek.

2016. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kónya Ágnes ***** válasza:
0%
Mi lenne akkor, ha amíg nem kapsz állást, ténylegesen komolyabb önkéntes munkát vállalnál? Így nem kellene valótlant állítanod az önéletrajzban és olyan képességekre is szert tehetnél, ami egy adott állás betöltéséhez szükséges.
2016. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!