Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inter Cars cégről, mi a...

Inter Cars cégről, mi a véleményetek mint munkahelyről?

Figyelt kérdés
Szigetszentmiklóson nyitnak egy nagy raktárat, oda keresnek dolgozókat, érdemes próbálkozni velük?

2016. júl. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
belinkelnéd nekem melyik oldalon keresnek? bocs tudom ez nem segítség de engem is érdekelne.
2016. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam náluk a központban, nem ajánlanám őket.

Nehéz meghatározni a céget, de úgy mondanám kétszínűek nagyon.

A vezetőségnek és az irodistáknak minden megvan, kényelem a köbön. Szép tiszta irodák, klassz modern mosdók, klíma, jó számítógépek, csilli-villi minden. Csapatépítési tréningek, utazások, rendezvények, jó bérezés, stb.

De evvel szemben az odalent dolgozó raktári melósok csak rabszolgák. :-( Nincs normális öltöző. 40-50 emberre jut egy 3 nm-es koszos luk, szekrény csak pár darab van. Mindenki oda dobja a cuccát, ahova sikerül. Takarító nincs, kosz van! Az étkező is egy koszos mini lyuk az öltözőbe innen lehet bemenni a szag pedig jön kifelé. :-(

Nincs normális mosdó sem. Egy vízcsap, két piszoár és két vécé van. (egyik be sem zárható, állandóan benyitnak) És persze itt is minden mocskos. Zuhanyzó nincs! ez a legrosszabb! Mosakodni maximum az egy darab csapnál tudsz. :-(

Minden percet beosztanak, kajálni is alig tud az ember. Ha be jutsz az étkezőbe, nem férsz el, akárcsak műszak végén az öltözőbe. :-(

Hazafelé úgy vizslatnak fémkeresővel a biztonságiak, mintha mindenki lopna. :-(

9 órát kell bent lenni, mert a kajaidőt pihenőket le kell dolgozni.

Nyáron forróság, télen hideg van a raktárban. A munka nagyon sok, néha meg lehet szakadni, főleg nappali műszakban. Napi 20-30 kilométer gyaloglás, lépcsőzés. :-(

A cég új raktárat épít költözik Szigetszentmiklósra, oda keresnek új melósokat. Ott talán lesz normális öltöző, mosdó. Oda viszont ki kell majd járni, én azt nem vállalnám.

Alapfizetés van, amire jutalomnak nevezett versenypénz jön. De ezt vagy megkapod vagy nem. :-(

Pár hónapja léptem le, nem bántam meg. Sokkal nyugisabb, kulturáltabb helyen dolgozom azóta.

2016. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!