Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát éri meg kitanulni?

Melyik szakmát éri meg kitanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre érettségizem, és a szüleim már most azzal nyüsztetnek, hogy menjek tovább egyetemre. Én is körbenéztem, de nem találtam olyan szakot, ami nekem tetszene. Érettségi után Okj-s képzés keretén belül tanulnék asztalosnak vagy kőművesnek. Mindkettő közel áll hozzám, mivel nyári diákmelón volt szerencsém mindkettőben valamilyen szinten kipróbálnom magam. Szerintetek melyiket válasszam? Azt szeretném, amivel itthon is el lehet normálisan helyezkedni.

Előre is köszi a véleményeket és a válaszokat!



2016. júl. 24. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

a kőműves a komolyabb és a jobban fizető, de ugye tisztában vagy:

segédmunkásként fogod megtanulni, és elég sok anyagi befektetés kell a szerszámokhoz a továbblépéshez

jó fizikum kell, és nem árt ha az edzés nem annyit jelent, hogy ész nélkül gyúrás

és a kőműves szakmához is sok ész kell

2016. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!