Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 23-25 évesen nettó...

Akik 23-25 évesen nettó 230-300 ezret keresnek, azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Minek tanultak, mit dolgoznak? Egy 18 éves vagyok(novemberben leszek 19), jelenleg érettségizem. Felszolgáló a szakmám, de ezt nem szeretem, inkább képzem magam. Jelenleg b2-őn beszélek németül, angolul most tanulok, továbbá szeretnék még egy-két nyelvet beszélni legalább középfokon., és előbbi kettőből minimum egy C1-egy nyelvvizsgát rakni. Ezzekkel lesz esélyem a jövőben? Egyetemi/főiskolai végzettségnél mennyit számít az, hogy milyen szakon voltam? Sok állásnál csak felsőfokú végzettséget írnak. Bocsi a sok kérdésért, de nem fogom ezeket külön-külön feltenni.

2016. okt. 23. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
programozók, vagy több nyelvet beszélnek tárgyalási szinten, esetleg beleszülettek apuci vállalkozásába.
2016. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
* most láttam egy hirdetést, hogy bp-en keresnek diszpécsert, angol-német tárgyalási szintű nyelvtudással nettó 220e.
2016. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

"Egyetemi/főiskolai végzettségnél mennyit számít az, hogy milyen szakon voltam?"


Csak az számít. Inkább beszélj egy nyelvvel kevesebbet, de valami piacképeset tanulj (orvos, mérnök, IT). Az általad említett fizetési sáv egyáltalán nem sok (Bp-n), semmi rendkívüli nem kell hozzá.

2016. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

"semmi rendkívüli nem kell hozzá."


szerintem már a 2 nyelv társalgási szintű ismerete is rendkívülinek számít, ha abból indulok ki, hogy a Magyarok 80%a nem beszél semmilyen nyelvet a magyaron kívül.


amúgy igen, diploma alapfeltétel!

2016. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld pacsi, elvégre ez nem a politika rovat :)
2016. okt. 23. 20:45
 6/19 A kérdező kommentje:
Jaj, az lemaradt, hogy én egy debreceni srác vagyok, itt annyira nem rossz fizetés.
2016. okt. 23. 20:46
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

- hiányszakma

- nyelvtudás

- multinacionális cég


ha ez megvan, akkor elérhetőek ezek a fizetések akár 25 évesen is, bár hozzáteszem, azért nem ez a jellemző.

2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

ha a hiányszakma nem követeli meg a diplomát, akkor kizárt, hogy idehaza alkalmazottként 200nettó felett keress vele!


nekem is van hiányszakmám, nevetséges összeget kínálnak érte.. és még a szakmai fejlődés sem adott.

2016. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

nem, utolsó, te nem azért keresel keveset, mert hiányszakmád ellenére nem fizetnek meg, hanem mert funkcionális analfabéta vagy.


Összeszedtem 3 dolgot, ami kell a magas kezdő fizetéshez, de megjegyeztem a végén, hogy azért ennek ellenére nem ez a jellemző... Erre bebüfögöd, hogy te sem keresel ennyit. Csodálkozom?

2016. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Vagy legyél kiemelkedő egy nem kifejezetten hiányszakmában, pl. sales. Van olyan ismerősöm, aki telefonos üzletkötőként kezdte és a kiemelkedő eredményeinek köszönhetően felküzdötte magát a ranglétrán (a kérdésben említett összeg majdnem kétszeresére). Sem nyelvtudás, sem diploma nem kellett hozzá.
2016. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!