Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki egy éven belül többször...

Ciki egy éven belül többször munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Év elején úgy éreztem, hogy szakmai szinten eljutottam arra a szintre, hogy további fejlődésem érdekében egy másik céghez menjek, jobb körülmények közé stb. Aztán tavasszal sikerült is állást találnom, így váltottam. De a próbaidő alatt éreztem, hogy ez nem az igazi, és jeleztem is, de ők elegédetettek voltak és türelmet kértek, én pedig maradtam. Sajnos nem változott semmi, nagyon rosszul éreztem magam és úgy éreztem bárhová elmennék már, csak ne legyek ott. Gyorsan sikerült is egy másik állást találnom, ahol most vagyok. Eddig minden rendben van, kivéve, hogy látom, tartanak tőle, hogy innen is elmegyek. Ez nagyon rossz érzés, nyilván valamikor innen is tovább fogok lépni, de már most lelkiismeretfurdalásom van. Ráadásul még most is gyakran kapok állással kapcsolatos megkeresést, például megkerestek egy olyan cégtől, ahová régebben nagy álmom volt bekerülni, és most nagyon szégyellem magam, hogy még oda sem szívesen mennék, amikor nagy nehezen találtam egy viszonylag normális állást, normális főnökökkel. De bennem van a kisördög is, hogy most elmehetnék ehhez a céghez dolgozni, ami az álmom volt. Tudom, hogy vannak akik néhány havonta állást váltanak, de nekem az ilyesmi miatt lelkiismeretfurdalásom van, jól van ez így?

2016. okt. 28. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen lelkifurdalásod.. nekik se lesz majd mikor kirúgnak 10 év után.
2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2016. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!