Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki pénzügy-számvitel...

Ha valaki pénzügy-számvitel diploma megszerzése után közvetlenül megöl egy embert és 15 évre rács mögé kerül, utána milyen esélyei lesznek a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Hova érdemes jelentkeznie?

2017. jan. 21. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy az az ember ufo volt e vagy sem.


Mert tegyük fel, ha ufo volt, és a vére ráfröccsent az emberre, és az ettől szupererőt kapott, akkor lehet, hogy jobb lenne, ha csak nappal könyvelne, éjszaka meg gonosztevőkre vadászhatna.



(ilyen és ehhez hasonló gondolatkísérletek mindig annyira izgalmasak, most megyek, megreggelizem, utána eljátszhatunk azzal is, hogy Godzilla vagy KingKong nyerne e)

2017. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen életszerű helyzet. Bárkivel megtörténhet.
2017. jan. 21. 10:18
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem életszerű... Ha valaki megszerez egy pénzügyes diplomát, az már van annyira intelligens, hogy tudja: ha megöl valakit, azért bünti jár. Az emberölések nagy részét hirtelen felindulásból, alacsony iskolázottságú emberek követik el. Jó, persze vannak a profi bűnözők, maffia stb.

Meg azért már csak azért sem életszerű, mert pl. jó ideje élek már, de nem öltem embert :-) - nincs is szándékomban :-)

2017. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3: A filmekben is mindig az orvos a gyilkos. Nem láttad a ragadozókat?
2017. jan. 21. 10:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagy ott van Hannibal Lechter...
2017. jan. 21. 10:43
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
#3-as: Ha a sorozatgyilkosokat vesszük, a döntő többségük átlagon felüli intelligenciával rendelkezik. Szóval most nagy badarságot mondtál.
2017. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

"Teljesen életszerű helyzet" és "A filmekben is mindig az orvos a gyilkos"


Bocs, kérdező, de súlyos fogalomzavaraid vannak:

- A film nem egyenlő az élettel: vagy életszerű vagy nem Egy filmben még az is megtörténhet, hogy egri várvédők digitális karórában védik a várat :-)

- a pénzügyes nem orvos: az orvos gyakran találkozik a halállal, hozzátartozik a szakmájához

2017. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

#6

Neked is fogalomzavaraid vannak,ugyanis a kérdésben nem sorozatgyilkosról van szó és direkt kihangsúlyoztam, hogy más a profi bűnöző és a maffia.

Nem baj, majd valaki biztosan segít értelmezni azt, amit írtam. És ezennel ki is szálltam, mert értelmetlen emberekkel nem vitatkozom.

2017. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8: Aki 8 osztalyt vegzett ugyan ugy tudja hogy bunti jar az emberolesert mint aki egyetemet.
2017. jan. 21. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, tanuld meg értelmezni, amit írtam és ne forgasd ki a szavaimat:

"Az emberölések nagy részét hirtelen felindulásból, alacsony iskolázottságú emberek követik el. "

Esetleg még hozzátehetném, hogy részegen.


Nem mondtam, nem írtam, hogy magasabb végzettségű emberek soha nem ölhetnek meg senkit, csak nem ez a jellemző, nem ez az életszerű - és ezzel tényleg befejeztem ezt a parttalan vitát.

2017. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!