Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti bértábla 2017?

Közalkalmazotti bértábla 2017?

Figyelt kérdés
Próbálom értelmezni a 2017. évi közalkalmazotti bértáblát: Egy egyszerű érettségis ugyanannyit fog keresni, mint egy f,h,i,j kategóriás? Tehát, ha nekem főiskolai diplomám van és F5-ben vagyok, akkor nekem is 161.000ft jár, mint egy kezdő dolgozó mezei érettségisnek?

2017. jan. 22. 15:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Nem minden közalkalmazottnak csinálnak életpàlyamodellt.Jelen állás szerint 161.000 ft +valahány százalék -ki milyen területen dolgozik,pl. oktatást segítőknél 10%,kultúrális területen 15%,stb. + bérkompenzáció akinek éppenséggel jár,mert azt csak az egykulcsos adó miatt vezették be,bizonyos évtől jár csak.Tehát ha kapsz is kompenzációt annak az összege biztosan csökkeni fog,ha az alapilletmény növekszik.Ja és ki hány éve van a munkahelyén jelen állás szerint nem fog változtatni semmit,mert szinte mindenki a bérminimumot kapja.Nem tudtad,hogy Magyarország erősödik?Meg jobban megbecsülik a munkásokat?Nem így érzed?Ha nem,akkor ne aggódj,mert nem benned van a hiba! :-)
2017. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Közalkalmazotti bértábla függ a szakterülettől (szociális, tanári, stb.).
2017. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!