Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári munka diákoknak! Legyen...

Nyári munka diákoknak! Legyen szíves valaki segíteni nekem. Nyári munkára lenne szükségem. Kertvárosban lakom, de lehet máshol is. Mindegy milyen munka, csak kellene a pénz, és ezért gondoltam hogy itt megkérdezem. Szóval legyetek szívesek írni. (? )

Figyelt kérdés

Nem ötleteket várok, szóval ne írjatok ilyeneket hogy szórólapozás, meg ilyenek, mert ezek nekem is eszembe jutottak, csak azt nem tudom kihez forduljak, ezzel kapcsolatban.

Amúgy 14 éves fiú vagyok.

Nagyon kéne a segítség, előre is köszi!:)

E-mail-ben mindent megtudunk beszélni.


2010. jún. 24. 00:05
 1/9 anonim válasza:

keress fel egy diákmunkaszövetkezetet és ott eligazítanak: szükséged lesz szülői engedélyre, meg mindenféle iratra... de majd ott mindent megmondanak.

a másik meg h kérdezősködj a szomszédban, az utcában: nem kell-e vhol füvetnyírni, kocsitmosni, kutyátsétáltatni ilyesmik...

2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán ilyenre gondoltam, hanem rendes nyári munkára, szóval most leviszem a kutyát meg minden azt ad egy ezrest, és kész, és nem fogja, mindenki azt mondani, hogy vigyem le a kutyáját. Most nem az hogy nem örülök a kis pénznek, de ez így nem éri meg. :S

Amúgy hiába írod le, hogy forduljak ehhez, meg ahhoz, hiába, mert nem tudom hogy hol kell meg stb. ezért mondtam hogy ha valaki tud rendes munkát, az írjon...

Vagy akkor valaki legalább mondja el, hogy hogyan tudok kapcsolatba azokkal, akik munkát tudnak ajánlani.

De azért köszi, csak kicsit több kéne. :S

2010. jún. 24. 00:14
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsi!

*Hogyan tudok kapcsolatba lépni azokkal...

2010. jún. 24. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
14 évesen hivatalosan még nem vállalhatsz munkát, tehát rendes munkát sajnos még senkitől nem fogsz kapni, mert törvény tiltja. Tehát ha pénz kell, akkor tényleg csak ilyen leviszem a kutyát, ismerősnek lenyírom a füvet tipusú dolgokban gondolkozhatsz. Megéri vagy sem, nincs más.
2010. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dehogynem, vannak nyári munkák, szórólapozás, újság hordás stb. nem egy embert ismerek aki dolgozott rendesen, 14 éves kora körül, és biztos hogy van rendes munka diákoknak.

Szal még mindig nem éri meg ;)

2010. jún. 24. 01:02
 6/9 anonim ***** válasza:

szülői engedéllyel dolgozhatsz nyári ill téli szünetben,de nem fog senki alkalmazni hivatalosan

tudom,mivel diákszövetségnél dolgozom,16-18 közöttit is ritkán alkalmaznak,16 év alatti diákunk meg nincs is,egy munkáltató sem kér...

2010. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 évesen csak szakiskolai tanuló dolgozhat szakmai gyakorlaton


teszvesz, vatera szülői engedéllyel már 14 évesen legális ;)

2010. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
első vagyok: honnan tudjam hogy hova fordulj ha azt se tudom merre laksz????? most felsorolhatok neked pesti diákmunkaszövetkezeteket. de lehet h te pl szegeden élsz... egyébként az internet jó barátod: beírod h diákmunka meg a városod nevét aztán valószínű kidobja... amúgy meg ha ismersz vkit aki már dolgozott 14 év körül akkor mért nem kérdezed meg őt?
2010. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pécsen lakom, és több órán keresztül néztem neten ilyen sz4rokat és nem találtam, akik meg eddig dolgoztak, valószínűleg őket is beintézték, és annyira közelről nem is ismerem őket hogy megkérdezzem tőlük (valószínűleg nem is tudnának választ adni ...)

De ahogy látom, szerintem elég reménytelen hogy találok!:S

Talán majd jövőre, pedig akármilyen munkát eltudnék végezni, na mindegy, azért köszi mindenkinek a "válaszokat".

2010. jún. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!