Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy olyan helyet...

Szeretnék egy olyan helyet létrehozni, ahol a hatóság együttműködik velem, azokat az állatok, akiket bántanak, "lefoglalom", meggyógyitom, és örökbeadom, és eljárást kezdeményezni a vétkessel szemben. Ehhez mire van szükségem, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
az animal planeten szokott egy ilyen műsor futni, ausztráliában működik ez a dolog... itt is kellene.
2008. nov. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz meg valamelyik menhelyet ök hogy csinálják, kell egy biztos hely ahol leszenk az állatok, kell rá engedély hogy tarthasd öket , és ezt a menhelyesek tudják neked legjobban elmondani hogy miképp lehetséges. Nekem van ismerösöm aki menhelyen dolgozik, ha gondolod rákérdezek, de ez csak hétfön lehetséges.

És örülök hogy vannak még ilyen emberek akik ilyeneken gondolkoznak !

2008. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ilyet sok ember csinál, pld. a menhelyek, de én is! Ehhez nem kell semmiféle engedély, ha megengedett számú állatot látsz el. Viszont, ha külön telephelyet szeretnél a sérült állatoknak akkor fordulj az Önkormányzathoz.
2008. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! de nem konkrétan menhelyet szeretnék létesíteni, de a hely szűke miatt le kellett korlátoznom a mondani valóm.

a leényeg az, hogy a rendőrséggel együtt működve szeretnék egy nagy helyet, ahol szakértőkkel, laboratóriummal, meg minden ehhez szükséges dologgal rendelkeznék, és mint mondtam, a sérült, beteg, vagy csak rosszul tartott, megsérült állatkákat befognánk, meggyógyítanánk, majd örökbe adnánk olyan embereknek, akik szeretik majd,és akiknél jó helye lesz. én azon gondolkoztam, hogy lehetne-e erre az EU-tól támogatást kérni, avagy pályázni ilyen dolgokra???

még egyszer köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 16. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokba kerül. Biztos lehet pályázni sok helyen, de saját tőke is kell, sok!
2008. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, amúgy gratulálok az ötlethez, remélem sikerül!
2008. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!