Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Merre kellene elindulnom,...

Merre kellene elindulnom, tippek ?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, természetesen nem ingyen várom a segítséget .

Budapest 5./6./7./8. Kerületében szeretnék X nm helyet bérelni az Önkormányzattól, amire egy “pavilon”-t (büfét) szeretnék elhelyezni . Street food jellegű büfé lenne, az anyagi háttér már adott hozzá de a papírmunkában semmilyen módon nem jutok előrébb.

Akárkit, akármikor hívok, az tovább kapcsol a következő emberhez majd így tovább és a legvégén közlik hogy ők ebben nem tudnak segíteni, próbáljam meg “xy” telefonszámon .


Van akinek van ebben tapasztalata, esetleg ismer valakit aki járt már hasonló cipőben ?

Ha valaki segítene elrendezni, vagy akár már pár kérdésemre választ adni, nem lennék hálátlan. Illetve van aki ügyintéző és ilyennel foglalkozik?


Ingyenes étel fogyasztást kínálnok a következő 5 évre, miután megnyílt a saját üzletem! :) Viccet félre téve, meg fizetem azt aki tud érdemi segítséget nyújtani .



2021. szept. 7. 14:59
 1/1 Krosszarcu ***** válasza:
Az én kerületemben levágtak egy nagy hamburger bódét a főtér szélére, úgy hagyták, ráírták hogy pulled pork és ott rohad két hónapja...nem tudom honnan van egyeseknek 3 milliójuk csak úgy kivágni az ablakon...
2021. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!