Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki mibe fektet be ebben az évben?

Ki mibe fektet be ebben az évben?

Figyelt kérdés

#befektetés #mpád, tőzsde, arany
ápr. 1. 14:13
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Én az állampapírok után S&P 500 ba fogok fektetni
ápr. 5. 06:06
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

20-as

Mit újszerű a bitcoin?

Már 13 éve van.

A felezéseknél történő emelkedésekre kellene koncentrálni, nem pedig a 2-3 éves medvepiacokra, amikor olcsón be lehet vásárolni. SP500-asozzon aki lepontozott midnenkit de ő nem fog évi 1500% ot sose elérni.

[link]

ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
33%

#22:

Nem emberi "megismerési" időre ertettem. Hanem mas formákhoz kepest.


Az aranyhoz, a tőzsdéhez és az ingatlanhoz képest.


Sőt, a kriptopenzeknél újabb "értekkel rendelkező" dolgot kapásból nemigen tudnék mondani. Jó mondjuk NFT, de ez is inkább a kriptó hozadéka.

ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést kérek.

Igazad van. Valóban újabbnak számít a többi befektetési lehetőségekhez képest.

Igen. Talán az NFT, de szerintem korántsem érhet fel a jelenlegi narratívákhoz. AI projektek, DePIN, RWA, GameFI.

ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
42%

@22


"SP500-asozzon aki lepontozott midnenkit de ő nem fog évi 1500% ot sose elérni."


A bitcoinos bohóc pedig főleg nem.

ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
33%

#25:

#22-es voltam. Amit idéztél, nem én írtam. Remélem nem nekem céloztad a "bohóc" jelzőt sem.


Még akkor sem ha nem egyezik a véleményünk, mert én senkit nem sértegettem.

ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Azt pedig itt szeretik az emberek, egymást sértegetni. Már fel sem veszem Te se tedd
ápr. 5. 15:11
 28/41 anonim ***** válasza:
31%
Én vagyok a "bohóc" és az egyik kedvenc projektemmel (RNDR) 600% nál tartok egy évvel ezelőtthöz képest. De majd visszatérek ide a bikapiac után amikor realizáltam hogy mennyiből mennyit csináltam. Nincs egyáltalán bitcoinom csak sokkal jobb altcoinjaim.
ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Az igen!! Gratulalok!!!
ápr. 5. 15:22
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm szépen!
ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!