Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki mibe fektet be ebben az évben?

Ki mibe fektet be ebben az évben?

Figyelt kérdés

#befektetés #mpád, tőzsde, arany
ápr. 1. 14:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Sértegetés nem történt, csupán egy reakció arra, hogy S&P500-zal lehetetlen "évi 1500%-ot elérni", miközben azt "sugallja", hogy bitcoinnal igen.


Maradjunk annyiban, hogy a bitcoinnal sem lehetséges "évi 1500%-ot elérni".


Akinek mégis sikerül, annak S&P500-zal is sikerülne. Vagy bármelyik másik tőzsdeindex-szel, arannyal, olajjal, devizával, nvidiával, kakaóval, bármivel.

ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
59%

#27:

Igen, ezzel én is így vagyok. Aki séreteg (főleg ok nélkül), az magát minősíti.


Azt gondolom az emberek valódi személyisége pont az ilyen anonim fórumokon mutatkozik meg. Amikor a tásadalami elvárásoknak úgy érzi, már nem kell megfelelnie, és az igazi énje, belső értekrendje mutatkozik meg.

ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31%

Én igaz nem ebben az évben, hanem 2006-ban kb 2 millió Ft-ért vettem NVidia részvényt. Azóta megvan.

Kb 200×-os volt az áremelkedés (Ft-ban több). De igazából van munkám (persze nem tudom minek ezek után), nem szorulok rá, úgyhogy nem is tervezem hogy eladom még. (49 éves vagyok)


Környezetemben kb senki nem is tudja, nem dicsekszem vele. (Vagy akinek tizenéve említettem hogy vettem, úgy is elfelejtette...)

ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Ooo, ez igen!!! Gratulalok! És külsőségekben megmutatod azért milyen gazdag vagy? Ház, autó
ápr. 5. 17:04
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írtam nem igazán. IT szakmában dolgozom. Ott meg keresek annyit hogy még marad is. A részvény kb a "tudatomon" kívül van. Mondom 17 év kb. Ha eszembe jut tudom hogy van, de nagyon ritkán. Nagyjából mikor a brókercég küldi az értesítőt az osztalékról, meg az adó igazolást :D


De ahogy írtam, egy darabot sem adtam el belőle. Tehát csak "virtuálisan" vagyok gazdag.


Mellesleg szerintem az emberek többségéhez képest kevéssbé érdekel a pénz. Ami kell a boldogsághoz az eddig is megvolt. Ami ezen felül meg nem lett meg, azt pénzért sem lehet megvenni.


Nyilván persze lehet nem jól csinálom, ezen már elgondolkodtam. Hogy el kéne adni egy részét, és csak a hobbiknak, utazásnak élni, életem végéig. Lehet... nem tudom.

ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Akkor apukám 2 vagy :) ő is csak a horgaszasnak él. De akkor mi okoz örömet? Szerintem nem árt hasznosítani a befektetést :))
ápr. 5. 17:31
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

#36:

Teljesen igazad van. Vállakozasba nem akarom tenni. Ennél jobban jövedelmezetetni nem fogom tudni semmiben. Kriptón nem kockaztatok. Vehetnék ingatlant. Minek, az is alulmaradna, és csak a rengeteg macera lenne a kiadásból. Mondjuk 10 garzont kiadni, pffff...



Tehát a felhasználásra most csak a felélésre, esetleg jótékonykodásra tudnám igazán felhasználni. De ezekre meg nem érzek ingerenciát. Mondom, ez olyan "pakk" ami abszolút nincs fókuszban a mindennapok folyamán.


Ha nem lenne, akkor is pont így élnek.

ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy nem csinálsz mást mint a rutin. Ideje kibújni a csigahazbol :)
ápr. 5. 17:52
 39/41 anonim ***** válasza:

31 es. Lehet hogy abban a válaszban írtam 1500% ot de el lehet érni, csak nem bitcoinnal.

Ne okoskodj hogy lehet-e vagy sem, hanem menj fel a coingeckora és nézd meg a top gainereket 1 évre.

Tessék

AIOZ network 2800%

[link]

ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem ezek a "top gainerek" szoktak a legnagyobb pump and dumpok lenni? Hasít 2000%-ot aztán visszaesik 4000-et, aki meg nem szàllt ki időbe, örökre ott marad a bukójàval.
ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!