Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért tudok vásárolni 1...

Mennyiért tudok vásárolni 1 db MOL részvényt?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első kérdésem,a másik pedig az,hogy mibe érdemes a legjobban befektetni,amiből a legnagyobb hasznom lehet?
2012. ápr. 1. 11:21
1 2
 11/14 kapo1588 ***** válasza:
hm én a helyedbe odaírnék még egy 0-t:) 0,45% az 0,0045 és így ki jön 82,8 ft ami ugye nem lehet mert a minimum 250 szóval így kijön a 250.. és nekem volt igazam:)
2012. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó, nem szóltam :)
2012. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Manapság vannak jobb üzletek is mint a tőzsde!

Lenne nekem egy ajánlatom számodra. Egy ingyenes tanfolyam hogyan keress pénzt, mibe éri meg manapság az idődet beleölni.


Regisztrálj ( http://kmdholding[pont]com/huwe23s) az ingyenes email sorozatra melyet két sikeres vállalkozó készitett abból a célból, hogy segitse az arra érdemes embereket.

2012. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Smartguy86 ***** válasza:
20:00 - Sajnállak. Te is egy újabb hülye vagy, aki beugrott egy "új" csodakereseti lehetőségbe. Kérd vissza a pénzed, amíg nem késő. Az idődet, amit beleöltél, azt már nem kapod vissza... szerencsétlen. Másokat meg ne akarj ilyenre rábeszélni.
2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!