Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akarok nyitni online egy...

Akarok nyitni online egy webshopot, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Pólókat, sapkákat, egy saját márkát akarnék online árusítani, lennének pólók, sapkák, karszalagok stb... Mit kell ehhez csinálnom? Milyen engedélyek kellenek? Teljesen tudatlan vagyok ezen a téren. Tudnátok segíteni? Üdv.

2014. márc. 14. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Lebeszélnélek róla.

"Teljesen tudatlan vagyok ezen a téren. "

Látod ez a baj. Először lehet hogy teljesen egyszerű és nagyszerű ötletnek tűnik, de minimális marketinges, pénzügyi, vállalkozásviteli ismeretek nélkül halva született az egész ügy. Ezek pedig nem olyan ismeretek amiket itt két mondatba össze lehet foglalni...

2014. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre is válaszoljak elsősorban sok-sok pénz.
2014. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
újabb póló websop a már meglévő 132 000 mellé? Mi a fenének?
2014. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hm hát hasznosabb válaszokat vártam, köszi a semmit ! :)
2014. márc. 14. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
befektetendő pénzed kb mennyi van az üzletre?
2014. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Valszeg van 3000Ft-ja amit az uzsonnapénzen spórolt össze, és ebből akarja megcsinálni a nagy bizniszt...
2014. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Van esélye az elképzelésednek, csak kis utánjárást igényel. Az első és legfontosabb hogy van-e kereslet a termékedre. Egyébként az már nagyon jó hogy van egy illetve több terméked.


Azt hogy van-e kereslet egy bizonyos termékre a Google Trends oldalon tudod megnézni, csak üsd be a keresőbe, a profik is ezt használják. Itt rengeteg dolgot megtudhatsz, pl beütöttem hogy sapka és bizony emelkedő tendenciát mutat, nem is kicsit. Ennek a használatát meg kell tanulnod. Tudnod kell biztosan, már előre hogy egyáltalán érdekli-e az embereket a terméked. Ez egy nagyon jó távpont amivel ellehet indulni. Ez ingyen van.


Kell egy könnyen kezelhető webshop, pl. a bolthely.hu oldalon 24 ezer körül van egy évre. Hírdetned kell a webshopodat. Erre a legkézenfekvőbb a Google AdSense de ezt is tanulnod kell használni. És nézz utána a Google Analytics-nek is ezzel méred, hányan nézték meg a websopot, mire kerestek, honnan jöttek stb.


És persze vállalkozói is kell hozzá a részletekért legjobb ha megkérdezel egy könyvelőt. Csak azt tudom tanácsolni, pontosan járj utána mindennek, mindent írj le, tájékozódj és akkor nem fogsz bukni. Minden várható költséget írj össze, minden apró részletre gondolj.

hali

2014. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:39


Valahogy kétlem, hogy aki a gyk-n kérdezget és kiírja hogy "Teljesen tudatlan vagyok ezen a téren." Annak olyan nagykeri kapcsolatai vannak, amivel kenterbe tudja verni mind árilag mind minőségileg a konkurenciáit!


De ki tudja, vannak még csodák.

2014. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit ugattok, maga azzal a ténnyel nem vagyok tisztában, hogy milyen engedélyek kellenek hozzá, több weboldalt is üzemeltetek, Google Adsense hirdetésekkel, amiből lett meg a pénzem, nem 3000 ft-om hogy ezt bepróbáljam megcsinálni, röhej bejöttök ide ugatni, ugyan kit érdekel, lepontoztam minden negatív hozzászólást, köszöntem:D Ha meg összejön az üzlet kaptok ti is egy polót.:)
2014. márc. 15. 10:12
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Látszik mennyire vagy képben... szavazz le, ha ez neked örömet ad, akkor ma már érdemes volt felkelnem és ide beírnom.


Ha te több oldalt is üzemeltetnél, akkor már rég tisztában lennél, hogy mi szükséges egy webshophoz. De mint látható, ez nincs így!


De nyugodtan puffogj itt, senkit se érdekel.

2014. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!