Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért akarnak manapság még...

Miért akarnak manapság még mindig ennyien saját vállalkozásba fogni?

Figyelt kérdés
Legtöbbször azok, akik egyáltalán nem értenek hozzá. Nem kedves nekik a pénzük vagy tényleg egyáltalán nem fogják fel, hogy minimális azoknak a dolgoknak a száma, amibe érdemes belefogni és akkor is baromi profin kell csinálni, hogy egyáltalán legyen belőle valami? (Aztán meg drukkolni hogy ne zárassák be/ne vegyék el stb. ?)
2014. szept. 10. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A vállalkozás egy viszonylagos szabadságot, vagy annak érzését adja az embernek. Aki nem ért semmihez, nem üzletiesen gondolkodik, nem ilyen szemléletű, az persze belebukik, de aki valóban ért is valamihez, belead mindent, annak sokkal jobb a vállalkozói lét, mint az alkalmazotti. 2 éve vagyok vállalkozó, igaz, nem Magyarországon, de sokkal jobb, szabadabb, több lehetőséggel rendelkező életet élek, és anyagiakban is jobban megéri. A felelősség is nagyobb mindenképpen, de aki ezt nem bírja, úgysem csinálja.
2014. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"igaz, nem Magyarországon" --- azért szerintem ez kulcskérdés. :))

azt értem, hogy aki nem bírja, az úgyse csinálja. amit nem értek, hogy miért gondolják aránytalanul sokan, hogy ebben ők jók lesznek.

2014. szept. 10. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Sokan azért, mert nincs más választásuk, pl nem találnak új munkahelyet, megszünt a munkakörük, létszámleépítések, stb.
2014. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

"azt értem, hogy aki nem bírja, az úgyse csinálja. amit nem értek, hogy miért gondolják aránytalanul sokan, hogy ebben ők jók lesznek."


Talán azért, mert amilyen az alkalmazotti lét, annál csak jobb lehet, gondolhatják.

2014. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Kényszerből, nagyon sokan csak emiatt.
2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most már jobban értem, mentek a zöldek.
2014. szept. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!