Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Manapság még ki lehet találni...

Manapság még ki lehet találni újat a vállalkozások terénami teljesen egyedi?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra célzok hogy volt egy jó ötletem, hogy eladok ezt azt amit külföldön veszek ilyen csecsebecsék, amikre lenne itthon igény. Csak elég naív voltam és láttam hogy ezt már jópáran csinálják ugyanazokkal mint amivel én akartam. Ez eléggé elkeserített. Nagyon érdekel a kereskedelem, csak mivel fiatal vagyok és kezdő nem tudom mit érdemes behozni az országba, és hogy mit és honnan rendeljek ami teljesen egyedi...


Gondolom maguktól a termelőktől érdemes, mondjuk Kínából, de az se megy egyből.


2015. szept. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Izraelből lövedékálló mellények,10000V-nál erősebb sokkolók.
2015. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első körben mindenképp EU-s országból hoznék be bármit, hogy ne kelljen vámot fizetni. Nézd meg, hogy mi lehet az, ami itthon még nincs, de volna rá igény. És az is fontos, hogy a célcsoportot meg tudd szólítani (pl. internetes hirdetéssel el tudd érni őket, mert ha egyszerre mindenkihez akarsz szólni, mint pl. a Tesco vagy a MediaMarkt, akkor a világ pénzét el lehet költeni).
2015. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért gondolod, hogy ha holnap behozol egy szuper egyedi dolgot, azt holnapután nem csinálja utánad másik 56 vállalkozó? Ezzel máris odalenne a nagy előnyöd, amire az egész vállalkozásodat alapozni tervezted.


Miért nem csinálsz olyat, ami bevált már másik 1000 vállalkozónak? Másold le őket! Nem sokkal valószínűbb, hogy ez - ha nekik ment - neked is menne?

2015. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kereskedelem terén elég nehéz ilyet találni, de nem feltélten leehtelten.


Viszont az tény, ha valamit Te csinálsz egy ideig egyedül, azt nm biztos hogy nem fogja más is másolni utána.


Viszont a másolódás meg túltelített piacokhoz és árversenyhez ( csökkenő hatékonysághoz és profithoz) vezet rövid és középtávon, így nem egy ajánlott minta.

2015. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!