Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pékséggel rendelkező emberek!...

Pékséggel rendelkező emberek! Ha én mindig bemennék a pékségetekbe és mondjuk megvenném az összes zsemlét és mondjuk egy adott péksüteményeteket akármennyi is van a polcon milyen kihatással lenne a zsemle egységárára?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyük fel van 50 zsemle a polcon én megvenném és nem kuncsaft körötökbe továbbadnám vagy csak kísérletből hétfőtől-szombatig mindig megvenném az összes zsemlét meg mondjuk az összes készleten lévő sajtosrúdat...

Csökkentenétek az egységárat, mert mondjuk mielőtt jönnék én addig mondjuk Magdi néni 4 zsemle helyett 6-ot vegyen. Vagy mivel biztosra tudnád, hogy megvenném horribilis árakra raknád fel a mégnagyobb profit érdekében?



2015. nov. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szimplán többet rendelnék.


Te elviszel 50et, bejönnek még 30an aznap reggel és zsemlét keresnek, akkor másnap nem 50zsemlét tennék a polcra, hanem 150et. Te megvennéd újra, az emberek megint keresnék, harmadnap 200+ zsemle lenne. (max nem tenném ki mind)


Ha meg nem jönnél be és rajtam maradna, akkor köv nap visszatérnék 50 darabra. A heti mennyiségnöveléses eladás behozná azt az 1x-i bukást.

2015. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szimplán többet rendelnék. "


Mit csinalsz, ha mar jelenleg is 100%-osan ki lenne hasznalva a pekseged kapacitasa? Boviteni hetek-honapokba telne.

2015. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán többet gyártanék és nem piszkálnám az árat.


+1 kocsi zsömlét (kb. 500 db) nem kapacitási kérdés legyártani, egy jól menő pékségben ez nem oszt nem szoroz.

2015. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor az egyszerű halandó azt hiszi 50 zsömle az sok :))
2015. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen sose fordul elő erre nem is lehet normális választ adni. Természetesen többet gyártanék mert ha a törzsvásárlóknak nem jut akkor átszoknak egy masik péksékbe, aztán te sem jössz felvásárolni az árút , akkor nekem felkopik az állam. Árakat nem emelnék , neked csökkentenék ha nagy mennyiségben vinnéd , és persze nem terítenéd vissza az én területemre az árút.
2015. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!