Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dekor üzletben milyen végzetts...

Dekor üzletben milyen végzettséggel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Vannak különféle dekor üzletek, ahol például érmeket, kupákat, naptárakat, dekorációs reklámtárgyakat, stb. készítenek.

Milyen képzettség kell, ahhoz hogy ilyen helyen dolgozhasson az ember?



2015. nov. 19. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Giccs-értékesítői alapszak.
2015. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem üzletben, hanem műhelyben dolgozom. Reklámtárgyakat, dekorációs elemeket (plakát, molinó stb stb) készítünk. Én és több munkatársam az Óbudai egyetemen végzett könnyűipari mérnökit.
2015. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Arról esetleg kérdezhetek, hogy mekkora kereslet van rá manapság és milyen kategóriában mozog a fizetésük?

Jelenleg a Műszaki Egyetemen gépészmérnöknek tanulok, de a könnyűipari részleg jobban érdekel.

2015. nov. 20. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a sajt munkahelyemről tudok nyilatkozni. Az ismerőseim között azért el tudtak helyezkedni. Kimagasló fizetést viszont nem igazán várhatsz, sajnos. A munka elég sok kihívással jár. Mindig új igények, egyedi megoldásokra van szükség. Szóval általánosságban nem egy tipikus karriermunka. Ilyen szempontból a gépészmérnök kecsegtetőbb. A kérdés az,hogy mi az ami igazából érdekel.
2015. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!