Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Önök szerint találok itt...

Önök szerint találok itt olyan személyeket akik egy részben induló vállalkozásba fedezettel biztosított és garantált hozamra befektetnének?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta követem ezeket az oldalakat . Több kérdéssort is végigolvastam és azt látom ,hogy az adott témákban sok a hozzáértő szakember meg persze a mások is . Van egy részben új befektetési tervem . Annyiban új , hogy ezt én már végeztem és jelenleg is végzem , viszont hasonló formában szeretném kiterjeszteni folyamatosan országosra . Annyit írok le belőle amennyit elsőre úgy gondolom , hogy muszáj és persze lesz benne dezinformáció is . Utána még a kérdésekre vagy az észrevételekre válaszolok amíg meg tudom őrizni magaménak a projektet . Lemásolni nem olyan egyszerű nem csak pénz kérdése de naiv sem vagyok . A fejlesztésre minimum 30.000.000 mft szükséges és jelenleg még nem áll rendelkezésemre .Az összeg lehet nagyobb is . Amit eddig beletettem közvetve és közvetlenül az valós 85mft és még egy kis apró . Jelenlegi értéken is minimum 70mft. Nem titkolt szándékom , hogy találjak hozzá befektetni szándékozó "értelmes " partnereket ! A fedezet a megvásárolt eszköz amit Angliából és Írországból kell behozni . Nem amortizálódik illetve csak elenyészően és azonnal kézzel fogható ( vagy legalábbis daruzható ) vagyoni értékű . Magyarban is van csak ebben a részében nem vagyok lokálos és nem is felel meg a célnak. Az majd a másik végén jelenik meg . Erre a termékre kizárólagos elővételi és kötelező bérleti joga lenne a cégnek . A termékek egy bizonyos összeg többszörösébe kerülnek szinte bárki be tud szállni . A hozam minden évben egy "meghatározott napon" kerül kifizetésre . Kiszállni a finanszírozásból rendkívüli esetben bármikor de minimum egy teljes év a következő "meghatározott naphoz" viszonyítva . A futamidő maximum 2021 és az a "bizonyos napig" bezárólag utána újra van lehetőség másik formában .Garancia a hozamra állami és uniós szinten biztosítva van ! A hozamot tekintve mi a korrekt éves viszonylatban ?

A vállalkozás méretét "egyrészről sajnos " országosan szinten korlátlanul lehet bővíteni . A célközönség szegény sorsban élő főleg családos emberektől kezdve a jómódú akár egyedül élőkön át az önkormányzatokig bezáróan bárki lehet . Üzemeltetni szinte bárki tudja nem kell hozzá diploma . Az ötéves leány gyermektől kezdve a kilencven éves gyengén látó nagyapámig bezárólag (sajnos Ő már nem ) . Villamosárammal rendelkező tanyás településektől kezdve egészen Budapestig ( de azért nem a hősök terén , viszont hasonló próbálkozás már majdnem volt a közelében ) Folyamatosan tudnak belőle profitot termelni télen nyáron de legjobban a gyerekek járnak vele . Akár egy havi szakmunkás minimálbért eltudnak érni vagy még többet is havonta . Ezt a terméket kell eljuttatni akiket érdekel és egy meghatározott összegért kihelyezni . A céges működési formát szakértő mondaná meg és teljesen újként indulna . Ügyvéd bevonása a nem sablonos szerződésre szintén alap.



2016. máj. 19. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Vagyoni értékű, ami kézzel fogható? lol.
2016. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Segítsen legyen szíves , hogy miért nevet Az ember a saját hibáján nem tud átlépni segítség nélkül !
2016. máj. 19. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

"A céges működési formát szakértő mondaná meg"


Ne haragudj de egy 10 éves is ki tudja választani a megfelelő cégformát 15 perc utánaolvasás után, ezek után hogy bízzon rád valaki 30 milliót? Meg hogy tettél bele már 85 milliót hogyha még nincs meg a cég?

Én szurkolok neked, de sok az ellentmondás a leírásban. Meg mint vállalkozó, már rengeteg hasonló szuper tervet hallottam már.


"Erre a termékre kizárólagos elővételi és kötelező bérleti joga lenne a cégnek "


Ezt kifejtenéd ?

2016. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

No, nekem meg vállalkozóként ez a mondat nem tetszik:

"Garancia a hozamra állami és uniós szinten biztosítva van !"


Amikor az "állam" egyik pillanatról a másikra hoz rendelkezéseket, változtat meg gazdasági feltételeket, dolgokat, akkor nekem az állami garancia nem garancia - bocs.

2016. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csalódtam az oldalban ! Nagyon örülök , hogy már érkeznek észrevételek . Sajnos látom ,hogy az elején nem tudok egyből válaszolni mindenkinek de igyekszem . A helyesírási hibákért "sorry", de diszlexikáris vagyok. Máshol is kell már beszélgetnem és csak két ujjal gyorsírok a klavin .
2016. máj. 19. 13:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért is kellene haragudnom ? Nekem kell megköszönnöm , hogy időt szakítasz rám az ebédidődben.Te milyen működési formát ajánlanál ? Sajnos van egy rossz szokásom nem szoktam hazudni még valótlant állítani sem pedig magyarnak vallom magam ! Ennek egy oka van és az nagyon egyszerű ,mert nincs rá szükségem !! Úgy tudtam bele tenni ennyi pénzt,hogy még időközben buktam is és ahogy említettem jelenleg is csinálom és még adózom is csak ki szeretném bővíteni mert ha elolvastad a bevezetőt úgy keresnék vele pénzt hogy közben mások is jól járnak akiknek fontos, hogy lehetőleg minél kevesebbet éhezzenek a gyerekei . Elmúltam már 10 éves és még most is kérek tanácsot, amihez értek abban is . A még sok ellentmondás alapján mit értesz ? Láttam már egy s mást az életben de nekem még jó üzleti tervel nem dicsekedett senki, de igaz nem is követtem nyomon . Említettem, hogy nem magyarból származik a termék na most azért repülővel is van vagy két óra az út viszont én szegény vagyok sajnos nem telik rá . Az 5000 km után valamelyest megnő az értéke az egységnyi terméknek itthon és szeretném, ha én lehetnék az első vásárló amikor a részvényes kiszáll és kéri vissza a befektetését . Az is igaz, hogy a tulaj is szeretné biztonságban tudni a pénzét amiből kapja az osztalékot, hogy az biztosan termel és nem csak elfekvő készlet (az már régen rossz lenne ). Tehát ha látja ,hogy termel az az eszköz amibe a befektetése van akkor nyugodtabban alszik Márpedig az új cég működése teljesen nyilvános lesz év közben is a tagok számára . Ha elindul országosan megítélésem szerint fél és egy éven belül a média is írni fog róla .
2016. máj. 19. 14:17
 7/12 A kérdező kommentje:
És az uniós garancia ? Éssel nem kezdünk mondatot tudom erre emlékszem. A bevezetőbe írt dátum nem véletlen .
2016. máj. 19. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:

"részvényes"?

Tehát tőzsdére menne a cég és részvényeket kellene venni, jól értem?

2016. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
partner, befektető, bárki, finanszírozó, tulaj, tag, részvényes . Hirtelen átfutva ennyiféle megjelölést találtam az írásomban aki pénzt tenne a valamilyen vállalkozási formájú cégünkbe. A legális céges finanszírozásra és a legkedvezőbb működési formára még érdemben nem foglalkoztam vele . Nem hiszem, hogy ez az ötletből megvalósított vállalkozás eljutna a tőzsdére . Teljes mértékben nem ez a távlati célom, hogy az irányítás és döntés kikerüljön a kézből . Amire készülök az nem teljesen az anyagi haszonszerzés annyi már van, hogy ezen a szinten eléldegélek,persze azért nem szociális szövetkezetet akarok létrehozni. Az csak a működésképességnek az eredménye lesz, hogy önmagát " gerjeszti " mivel már írtam, hogy sajnos sok szegény van magyarba akin ha tudok "segíteni" miért ne. Amikorra a tőzsdére kilehetne vinni a törvényes idő után, már nem lesz szükség tőke bevonásra . Nem akarok nagyot képzelni de biztosan exponenciálisan fog fejlődni .
2016. máj. 19. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Kevered a tőzsdét és a részvényeket, nem kell ahhoz részvénytársaságot alapítani, hogy tulajdonosok legyenek és osztalékot kapjanak, ehhez elég egy sima kft is.


"Nem hiszem, hogy ez az ötletből megvalósított vállalkozás eljutna a tőzsdére . "


Bárki csinálhat részvénytársaságot.

2016. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!