Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Önök szerint találok itt...

Önök szerint találok itt olyan személyeket akik egy részben induló vállalkozásba fedezettel biztosított és garantált hozamra befektetnének?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta követem ezeket az oldalakat . Több kérdéssort is végigolvastam és azt látom ,hogy az adott témákban sok a hozzáértő szakember meg persze a mások is . Van egy részben új befektetési tervem . Annyiban új , hogy ezt én már végeztem és jelenleg is végzem , viszont hasonló formában szeretném kiterjeszteni folyamatosan országosra . Annyit írok le belőle amennyit elsőre úgy gondolom , hogy muszáj és persze lesz benne dezinformáció is . Utána még a kérdésekre vagy az észrevételekre válaszolok amíg meg tudom őrizni magaménak a projektet . Lemásolni nem olyan egyszerű nem csak pénz kérdése de naiv sem vagyok . A fejlesztésre minimum 30.000.000 mft szükséges és jelenleg még nem áll rendelkezésemre .Az összeg lehet nagyobb is . Amit eddig beletettem közvetve és közvetlenül az valós 85mft és még egy kis apró . Jelenlegi értéken is minimum 70mft. Nem titkolt szándékom , hogy találjak hozzá befektetni szándékozó "értelmes " partnereket ! A fedezet a megvásárolt eszköz amit Angliából és Írországból kell behozni . Nem amortizálódik illetve csak elenyészően és azonnal kézzel fogható ( vagy legalábbis daruzható ) vagyoni értékű . Magyarban is van csak ebben a részében nem vagyok lokálos és nem is felel meg a célnak. Az majd a másik végén jelenik meg . Erre a termékre kizárólagos elővételi és kötelező bérleti joga lenne a cégnek . A termékek egy bizonyos összeg többszörösébe kerülnek szinte bárki be tud szállni . A hozam minden évben egy "meghatározott napon" kerül kifizetésre . Kiszállni a finanszírozásból rendkívüli esetben bármikor de minimum egy teljes év a következő "meghatározott naphoz" viszonyítva . A futamidő maximum 2021 és az a "bizonyos napig" bezárólag utána újra van lehetőség másik formában .Garancia a hozamra állami és uniós szinten biztosítva van ! A hozamot tekintve mi a korrekt éves viszonylatban ?

A vállalkozás méretét "egyrészről sajnos " országosan szinten korlátlanul lehet bővíteni . A célközönség szegény sorsban élő főleg családos emberektől kezdve a jómódú akár egyedül élőkön át az önkormányzatokig bezáróan bárki lehet . Üzemeltetni szinte bárki tudja nem kell hozzá diploma . Az ötéves leány gyermektől kezdve a kilencven éves gyengén látó nagyapámig bezárólag (sajnos Ő már nem ) . Villamosárammal rendelkező tanyás településektől kezdve egészen Budapestig ( de azért nem a hősök terén , viszont hasonló próbálkozás már majdnem volt a közelében ) Folyamatosan tudnak belőle profitot termelni télen nyáron de legjobban a gyerekek járnak vele . Akár egy havi szakmunkás minimálbért eltudnak érni vagy még többet is havonta . Ezt a terméket kell eljuttatni akiket érdekel és egy meghatározott összegért kihelyezni . A céges működési formát szakértő mondaná meg és teljesen újként indulna . Ügyvéd bevonása a nem sablonos szerződésre szintén alap.



2016. máj. 19. 12:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok,hogy bárki alapíthat rt - t . Az is szóba jöhet,hogy zrt legyen majd csak meg kell lennie a befektetés összegének ezzel együtt a személyeknek . Az is célom, hogy felelősséget akik pénzt fektetnek be ne kelljen vállalnia viszont a szerződésben vállalt hozamot már adózottan tudja a cég kifizetni . Még idáig nem jutottam el a tervezéssel és mélyrehatóan nem vagyok mindegyik formával tisztában . Erre viszont nagyon jó az ügyvéd aki elkér óránként X forintot .
2016. máj. 19. 19:15
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg még az adószakértők !
2016. máj. 19. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!