Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha választanod kéne, hogy a...

Ha választanod kéne, hogy a párod vagy a kutyád/macskád menjen, akkor melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Névtelen fórum, csak őszintén.
2022. jan. 18. 07:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
82%
Tehát kérdező, te most komolyan azt kérdezed, kidobnám-e a páromat mert beteg? Na ne szórakozz.
2022. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 qkker1 ***** válasza:
65%
Akinek én kellek, az fogadja el a kutyáimat is!
2022. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
23, igen, kb. ezt. És mint látod, sokan megtennék.
2022. jan. 18. 09:31
 24/48 anonim ***** válasza:
77%

Ez eléggé helyzetfüggő. Volt egy féléves kapcsolatom, amikor átjött az akkori párom és szó szerint leverte a macskámat a kanapéról, mert ő pont oda akart ülni ahol a macska feküdt. Akkor összeszedtem a cuccait és kivágtam az ajtón, vele együtt.


A férjem meg ugyanúgy imádja az állatainkat mint én, szóval elképzelni sem tudom, hogy válasszak, mert együtt vállaltuk őket. Nagyon meg kellene ahhoz kattannia, hogy közölje velem, hogy vagy a 10 éves kutyánk vagy ő. :D de ha idáig süllyedne, akkor emberileg hatalmasat csalódnék benne és biztosan nem a kutyától válnék meg.

2022. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
87%
26 vagyok. Most olvastam az allergiát. Ha nagyon elviselhetetlen lenne, akkor előbb szeparálnám el őket egymástól, mert a mi kutyánk nagytestű és alapvetően a kertben lakik. Akkor nem muszáj találkozniuk, ha allergiás reakciót vált ki nála. Igazából mindent meg lehet oldani.
2022. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
92%
"23, igen, kb. ezt. És mint látod, sokan megtennék." Te gyakorlatilag zéró infót adtál, tehát kb senki nem arra reagált hogy ha beteg lenne a párja, megválna-e a kutyájától, hanem arra, amit zéró infó alapján feltételezett.
2022. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 qkker1 ***** válasza:
83%

"23, igen, kb. ezt. És mint látod, sokan megtennék."


Nem ártott volna a kérdésbe is beleírni a betegséget, és akkor más válaszokat kapnál!

2022. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
77%
Az allergia tüneteire már vannak gyógyszerek, gyakrabban kell fürdetni a kutyát/macskát, gyakrabban kell szellőztetni, porszívózni. Az állatot pedig akkor nem kell felengedni a kanapéra, ágyra. Levegőtisztító készülék is ajánlott. Ha ezek ellenére sem szűnik az allergia…akkor nem tudom, mit tennék. Se az állatomtól, se a páromtól nem szeretnék megválni. Ez nagyon nehéz helyzet lenne, aki ilyenbe kerül, annak sok szerencsét a döntéshez. Mint írtam, én direkt ezért javaslom a hipoallergén kutyákat.
2022. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy nem "szemétség" miatt kellene választani, hanem ha egy élethelyzet úgy hozná. Akár költözés, pl. a párodnak más városba kéne mennie, és nem vihetnéd a macskát/kutyát. Ilyesmikre gondolok.
2022. jan. 18. 09:41
 30/48 anonim ***** válasza:
79%
A másik városban is keresnék olyan megoldást hogy jöhessen a kiskedvencem. Ez nem megoldhatatlan helyzet.
2022. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!