Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt a Nemzeti Vágtát nem...

Ezt a Nemzeti Vágtát nem kellene valahogy bojkottálni, hogy megszűnjön, főleg azután, ami történt azzal a lóval?

Figyelt kérdés

Mert amit csináltak arra nincs mentség. Védekeznek, hogy az ő felelősségük az állatorvos biztosításáig, ismétlem BIZTOSÍTÁSÁIG terjed. De miféle lódoktort hoztak oda??

Ezt a Nemzeti vágtát, ezt a nemzeti gyalázatot meg kellene szüntetni, mert nem az első ilyen eset. Úgy tűnik, hogy a látványra törekszenek, de a megfelelő körülmények kialakítására nem.

Merem remélni, hogy nem a ló zsokéját vonják felelősségre a végén, mert azt már végképp nem lehet szó nélkül hagyni.

Mi kell ide, hogy legyen valami? Egy zsoké a nyakát törje legközelebb? Az?



2018. máj. 6. 14:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
78%
#20 nyúzásnál már biztos halott volt (hál' isten) de a vagdosás kérdéses, az meg főleg hogy mitől törtek ki így a lábai, ahhoz hatalmas erő kell.
2018. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%
szerintem a lábait azért törték így ki hogy le tudják metszeni róla a húst, mert onnan a legkönnyebb leszedni, és ahogy látod a lábából csak a csont maradt meg.
2018. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Sokan sokfélét írtok, de nincs igazatok. Nekem van tapasztalatom az állatok leöléséről és tudom mit beszélek. A Nemzeti Vágtának NINCS SEMMILYEN MULTJA! Ez a nemzet szégyene és PUNKTUM! S kultúráltan, vulgáris kifejezésektől fogalmazok. Ez nem a Széchenyi-féle lóverseny, semmi köze hozzá.

Sz.E. pedig a lovaglás öröméért és nem a pénzért nevezett be, ahogy sokan mások is lovagolni, versenyezni akartak. Ti nem tudjátok milyen a lótartás. Sz.E. pedig belepusztul a fájdalomba. Szóval ilyen a ti pénzéhes zsokétok. Szégyelje magát, aki így vélekedik.

2018. máj. 7. 08:46
 24/38 anonim ***** válasza:
97%
Akkor puszta szórakozásból veszélyeztette a saját és a lova testi épségét... sokkal jobb
2018. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Te tényleg nem vagy normális. A kutyával játsszani az erdőn is lehet veszélyes. Te miért véded ezt a baromságot? Neked is az valami nemzeti büszkeséget táplál? Nincs más normális dolog, ami emelheti a büszkeségedet?? Tudod 44-45-ben is a fajőrület sokak nemzeti büszkeségét dagasztotta, sokan támogatták, de attól még nem volt normális.
2018. máj. 7. 08:59
 26/38 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, ha állatok leölésével van elég tapasztalatod miert rázott meg a videó hisz elég rossz minőségben van feltéve.

Irjál egy petíciót és kész.

Valaki feltette az éveket és, hogy mennyi ló sérült le, 1 éven volt, hogy kettő.

Végére egy igazi ösbunkó vagy aki csak a saját igazát hajtja, jelentve a kérdésed provokációra.

2018. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező úgy látszik nem tudod értelmezni a válaszokat. Geljes mértékben elítélem a Nemzeti vágtát úgy ahogy van. És természetesen azomat is akik elindulnak rajta.
2018. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Már van petíció, én is aláírtam.

[link]


Tüntetés:


[link]

2018. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen rendezvényen mindenki saját döntése, felelőssége, hogy indul-e vagy sem. Látták a pályát, szerintem ki is próbálhatták, még a start előtt is lehet mondani, hogy inkább mégse indulok. Sajnos hasonló baleset egy sima terep lovaglás alkalmával is lehetséges.

A nemzeti vágta nem rossz rendezvény, de a lóversenypályán, profi körülmények között lenne a helye.

Az igazi probléma inkább a dögtelepnek nevezett hellyel van, melynek így komoly közegészségügyi kockázata van. Nincs kerítés, nincs őr, az megy be aki akar, ezért is volt a doki bajban, mert sejtette, hogy valakik lecsapnak a "friss" húsra. Bár aki képes dögtelepről húst lopni, az meg is érdemli, hogy beteg legyen tőle. Ha őrzött telephelyről lett volna szó, talán nem gyalázzák meg szerencsétlen ló tetemét.

2018. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
68%
Azért törtek ki a lábai mert úgyhuztàk ki kötéllel a futóbol a halott tetemet, a cigányok meg megdézsmálták.
2018. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!