Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A gazdagok akiknek több...

A gazdagok akiknek több milliárdjaik vannak miért nem adományoznak állatmenhelyeknek?

Figyelt kérdés

Mindig szoktam látni,hogy alig van már pénzük az állatmenhelyeknek.Hiába adományozunk mi átlagos emberek nem elég sajnos.

Tudom,hogy hülye kérdés meghogy honnan tudom,hogy ők nem adományoznak meg ilyenek.


2022. nov. 15. 15:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Utolsó azért nem kell általánosítani.Mi az,hogy egy forintot sem érdemelnek,attól hogy te felhoztál 2 példát a többi állatmenhely nem ilyen.
2022. nov. 15. 16:08
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
Azért van aki.
2022. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
38%
Hát van fontosabb befektetésük mint néhány rühedék dög
2022. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
"a többi állatmenhely nem ilyen." De, jellemzően ilyen, ritka hogy céljuk gazdát találni, ellenben a markukat tartják.
2022. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
#9 Na ezért akarok magam befogadni és örökbeadni cicákat... Akkor tudom,hogy jó helyük lesz, és tényleg oda kerül a pénzem, ahova én akarom. Az egyesületekből egy életre kiábrándultam. Akik nem kerülnek közvetlen kapcsolatba velük (náluk dolgozik, segítséget kér, stb) mind azt hiszik, hogy földreszállt angyalok üzemeltetik őket, közben rohadtul nem. A színfalak mögött gyakran teljesen más zajlik :/
2022. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Már így is több pénzt kap a kelleténél
2022. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
#15 Mondjuk pont a macska az az állat, ami a jég hátán is megél és mindig talál élelmet. A paraszt is etette a kutyáját, a macska meg azt ette, amit vadászott, azért tűrték meg a porta körül. Nagyapámhoz is átjár a szomszéd macskája, de csak szórakoztatni, a szeme láttára szórakozik az egérrel. A legvérszomjasabb ragadozó, mert nincs jobb dolga nagy kényelmében. Macskát befogadni nettó lükeség, kivéve, ha anyja meghalt kismacskákról beszélünk addig a korig, amíg el nem tudja látni magát.
2022. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

#17

Ez max akkor igaz ha se a macska épsége, se a közelben élő apró vadállatok élete nem számít semmit. (Vagyis röviden: ha 1000% felelőtlen az ember)

2022. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
#18 Ha a közelben élő apró vadállatok élete számítana, nem létezne házimacska.
2022. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

#19

Miért ne létezhetne? Lakásban tartva pl nem irtja a madarakat, gyíkokat, egyebeket. :)

2022. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!