Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A gazdagok akiknek több...

A gazdagok akiknek több milliárdjaik vannak miért nem adományoznak állatmenhelyeknek?

Figyelt kérdés

Mindig szoktam látni,hogy alig van már pénzük az állatmenhelyeknek.Hiába adományozunk mi átlagos emberek nem elég sajnos.

Tudom,hogy hülye kérdés meghogy honnan tudom,hogy ők nem adományoznak meg ilyenek.


2022. nov. 15. 15:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Tipikus macskagyűlölő. Ha az állatok élete számítana, EMBER nem lenne. Nem a macska pusztítja az élőhelyeket. Ragadozó nélkül meg elkorcsosul az állomány, ez bizonyított tény. Amikor az ember lemérgezi a zsákmányállatokat, akkor miért nem sír a szád?
2022. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%

#21

Mármint ki macskagyűlölő? Én? Mert nem támogatom hogy bsszuk ki a vadonba a macskát ahol elütik, megtámadják, beteg lesz, stb? Hát öcsém, ha neked ez gyűlölet akkor igen, gyűlölöm őket. Én inkább bent tartom, ivartalanítom és támogatok egyesületeket is akik szintén ezt teszik. Marha nagy gyűlölet. 🤷‍♀️


"Ragadozó nélkül meg elkorcsosul az állomány, ez bizonyított tény"

Igen. Az ember által mesterségesen túlszaporított nem honos ragadozók miatt meg túlságosan lecsökken az állomány. Nem mondtál ellent nekem ezzel, csak egy másik problémát hoztál fel. Valóban nem kellett volna annyira károsítani az élőhelyeket hogy a természetes ragadozók száma ennyire lecsökkenjen, ebben igazad van. De erre nem a végtelen számú szabadon eregetett házimacska a megoldás.


"Amikor az ember lemérgezi a zsákmányállatokat, akkor miért nem sír a szád?"

Nem tudom ezt honnan szeded, soha életmeben nem mérgeztem semmilyen állatot, és a szomszédommal is beszélgettem hogy nem akarna-e inkább más megoldást a patkányméreg helyett.

Miről beszélsz?

2022. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%
#22 Rám gondolt, nem rád. :) És én pedig vállaltan rühellem a macskákat, vérszomjas, elkényeztetett, bunkó dögök, de a gazdáikat még jobban rühellem, mert hagyják, hogy az én udvaromra szarjanak a macskáik.
2022. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%
#21 A házimacska az aztán nagyon egészséges része az ökoszisztémának, ugye? :D
2022. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
4%
A "házimacska" egészséges része az élővilágnak, az ember beavatkozása viszont pusztítja a a zsákmányait. Fel en ródd már neki hogy eszik... arról meg vitázhatnánk ki a vérszomjas egy olyan faj egyedeként aki tömegével, nagyüzemben öli az állatokat, vagy használja kísérleti patkánynak.
2022. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

#25

Egy eredetileg Afrikából betelepített háziasított állat NEM része a magyarországi élővilágnak.

2022. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
10%

Ezért (is) imádom ezt az oldalt 😂 Kérdés: miért nem adakoznak a milliárdosok a menhelyeknek?

válaszok: mert a menhelyek csak lehúzzák az embert -> hát igen ezért akarok én magam macskát menteni -> a macskát nem kell menteni megél az magától is -> ja csak közben tönkreteszi az élővilágot -> miért tenné tönkre, az is élőlény -> igen de a háziosított élőlények nem részei az ökoszisztémának

Szegény kérdező meg kamillázik, hogy miért ezen megy a vita, mikor nem is ezt kérdezte :D

2022. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Rég megkapta a választ, többen is írtunk több lehetőséget is, hogy miért. Nem kell senkinek kamilláznia.

2022. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
#28 Ez nem jelenti azt, hogy onnantól teapartit lehet csapni és akármit meg lehet vitatni, aminek semmi köze a kérdéshez.
2022. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29

Ki szerint? Ha szabályzatba ütközik akkor úgyis törlik, máskülönben meg miért ne lehetne írogatni csak mert neked nem tetszik? :D

2022. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!