Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Utáltatok már állatot valami...

Utáltatok már állatot valami miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, odaadtátok másnak? Ha nem, miért nem?

2023. jún. 29. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én a macskámat minden hajnalban, utálom, amikor felb.sz a vernyogásával.


Dehogy adnám masnak, imádom a rohadékot :D

2023. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kólauborkával ***** válasza:
95%
A szúnyogot, oda is adom a pókoknak a fürdöben, szeretik.
2023. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
igen, de nem sajátot, hanem más állatát
2023. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kitana. ***** válasza:
94%
Sok állatom volt, mindegyiket szerettem. Azt viszont én is rühellem, amikor reggel a macska a fejem felett szaltózgat, csak mert felébredtem, felébreszteni nem szokott, alszik amíg én is, de ahogy kinyitom a szemem, bepörög és jobbra-balra ugrál át rajtam az ágyon. Na azzal ki tud borítani :D
2023. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Én is macskát a korai nyávogás miatt, amikor kaját követelt. De szerencsére elköltözött egy másik házba az utcában.
2023. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Soha semmi körülmények között nem adnám az állataimat másnak, családtag.

És nem is utálnám.

2023. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kártevőket és amik nagy valószínűséggel fertőzőek pl patkány, légy, szúnyog, kullancs.

Darazsat nem utálom, pedig ők is nagy szemetek tudnak lenni ha úgy tarja kedvük, plusz méheket ölnek de tudom, hogy nekik is van egy szerepük (dögevők) és mégsincs velük akkora probléma mint a korábban említettekkel.

2023. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Még egy patkányt se nagyon tudok, ellenben szarembert a legkisebb hibájáért, azt nagyon...
2023. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem utáltam semmilyen jószágot, keptelen vagyok rá. Ártalmatlanok és jók, az emberek rontják el őket. Az enyémre néha ideges vagyok, amikor tele a bele, ivott, játszani nem akar, de vernyog folyamat, akkor sokszor kiráznám a bundájából. Sosem adnám másnak, soha. Inkább nem ennék például, csakhogy neki tudjak enni adni.
2023. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Sok esetben a gazdáját, amiért nem nevelte meg - ez nyilván nem a jószág hibája
2023. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!